Перейти до змісту

Куплю безпедальний велосипед


Abrikos

Рекомендовані повідомлення

Куплю б/у або за адекватну ціну новий дитячий безпедальний велосипед (беговел). Щось типу такого:

86920653_1_644x461_prince-junior-begovel-kiev.jpg

Розгляну всі пропозиції.

Бачив минулого літа-осені у Луцьку на таких діти каталися.

Буду також вдячний за відгуки власників таких велосипедів - чи варто купувати, чи все ж краще звичайний велосипед з боковими колесиками? чи не набридає дитині? чи достатньо безпечний? на що слід звернути увагу привиборі і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "велозоні" є щось подібне, тільки трохи модніше і напевне дорожче, як цей що на фото.

Скільки років дитині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долго думали. Уже поздно.

На беговел нужно сажать с года. До двух лет катаются. А в 2.5 если и будет в пору, то не надолго.

Это развивающий, подготавливающий к настоящему велосипеду тренажер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп

Та ти шо. Прочитав тему і подумав почалось! )))))))) Сорі, просто так співпало шо сьогодні наткнувся на цю новину і тут така тема на борді ))))

http://atech.pp.ua/b...ranger/546.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долго думали. Уже поздно.

та тільки в кінці літа про ці велосипеди взнав, і здавалося ще рано дитині :unsure: а тут осінь-зима, час іде - дитя росте )) думаю хай цей сезон покатається, я бачив і доросліші діти каталися. тому може хтось знає, хто продасть б\у.

пропонуйте варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Они, конечно, тоже бывают разных размеров, и дети тоже. Вы, прежде, чем купить, посадите на беговел ребенка. Он должен сидя на седле, доставать до земли прямыми ногами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...