Jump to content

Вчені: різнокольорова їжа підвищує апетит


Rude Boy

Recommended Posts

74.jpg

Дієтологи з Корнельського університету в США з'ясували, що різноманіття кольорів у їжі впливає на підвищення апетиту.

Чим різноманітніша палітра їжі, тим смачнішою вона здається людині і тим більше вона з'їдає за один обід, стверджують експерти.

Так, наприклад, салат, який складається з безлічі різнокольорових інгредієнтів, буде здаватися смачнішими за салат із продуктів одного кольору. Цим, до речі, активно користуються виробники продуктів харчування - особливо, драже M&M's та Skitles.

Також експерти стверджують, що контраст між кольорами їжі і тарілки на підсвідомому рівні викликає відторгнення, і людина їсть менше. Якщо ж тарілка та їжа мають однаковий колір, людина схильна з'їдати більше. Оптимальний вибір для охочих схуднути - посуд білого та синього кольорів.

Нагадаємо, раніше вчені розповіли про те, як навчитися їсти менше. Якщо вказувати в ресторанному меню кількість калорій усіх страв, відвідувачі почнуть замовляти більш корисну їжу. А якщо їсти з синіх тарілок, то встати з-за столу вийде раніше.

http://ua.korrespondent.net/lifestyle/fooddrinks/1533874-vcheni-riznokolorova-yizha-pidvishchue-apetit

Link to comment
Share on other sites

шматочок гарного сала чи бочку, підпеченого на вогнищі, порізана цибулинка, кусень свіжого теплого пахнучого хліба, прохолодна плящинка, що виблискує краплинками, і це все на природі, коли все розквітає...!!!!! МММмм........ Яка небарвиста гамма, а який наганяє апетит! :)..

ДЕ Ж ТА ВЕСНА, дідько її бери?!?!??!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...