Перейти до змісту

Чи перезаливати нову версію Сорсу ?


silia

Рекомендовані повідомлення

Вийшла нова версія контри, до видимих змін можна записати лише мапу cs_militia (змін багато але решту не особо помітно)

Я можу викласти її на ЛМ щоб ви зтянули, але є одна досить сутєва загвоздка. Та версія сорсу яку зараз можна зкачать з ЛМ вже є в великої кількості народу і пари клубів і я не думаю що всі вони (тимбільше клуби) ламануться відразу скачувати нову версію.

А канектитись до сервака можна буде лише за умови співпадання версій!!!

То що будем робить ?

Чи варто через кожен патч (виходять 2-3 рази на місяць) переливати всю гру ?

ЗІ Не робив голосовалку тому що хочу почути аргументовані відповіді а не просто так чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак це як апгрейд тачки - не кожен раз коли можна, а кожен раз як вже треба.

Якщо без нього мілітіа не валить. То пропоную тримати 2версії на вінті, нову і стару. ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви що, здуріли? Після кожного офіційного апдейта тут можна злити патч... І не треба геморою з повними версіями...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви що, здуріли? Після кожного офіційного апдейта тут можна злити патч... І не треба геморою з повними версіями...

Якщо можеш допомогти будем раді.

А ще краще підскажи як самим робить патч.

на dedicated останє оновлення "Обновление CSS 04.08.05 - 10.08.05" після цього спільнота nashalife відмовилась підтримувати піратки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.alhs.no-ip.com/index.php?page=5...tegory&cat_id=8

Тут всі патчі є.... А ти, новен, не транди... як я допоможу? я ж не можу сам зкачати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б почитав але регістрація платна :D (я ще раніше хотів полазити але нікуди не пускає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...