Перейти до змісту

КВН


MrVes

Рекомендовані повідомлення

Маю деякі фрагменти з минулих ігор Вищої ліги КВН. Просто бест!!! Скинути в інкамінг?

З.І. Якщо найдуться люди які мають подібне відео буду згадний на обмін або ж просто записати у випатку хоча б базового інтересу форумчан :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как вообще можно смотреть эту пародию на юмор? одно дело студенты для которых это в самом деле важно -- шутить на злободневные темы не боясь последствий, но 30-40 летние дядьки которые называют себя какой-то там лигой и отрываясь от разных взрослых занятий чтобы по-приколу отколоть на публику очередной баян? данунах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder що це тебе понесло.

КВН - рулить якщо команди сильні.

І взагалі КВН найкраще що є серед гумористичних. ИМХО

Лий лий. Всеодно разок подивимся. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рулит это когда смешно, а глядя на корчи дядек возомнивших себя "веселыми и находчивыми" становится грустно...

анек в тему:

-- Кто играл в КВН в восьмидесятые?

-- Студенты восьмидесятых

-- А кто играет сейчас?

-- Студенты восьмидесятых

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж за те щоб залити..

стерти якщо лайно завжди можна.. :wub:

проси Зевса нехай робить голосовалку.. !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

могу сравнить разве что с сериалами типа "няни" -- одни смотрят не отрывая глаз, другие сразу бегут за тазиком :wub:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

могу сравнить разве что с сериалами типа "няни" -- одни смотрят не отрывая глаз, другие сразу бегут за тазиком :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

Шкодер.:) ми твою думку зрозуміли.. і поважаємо :)

тільки ми відразу зрозуміли..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как вообще можно смотреть эту пародию на юмор? одно дело студенты для которых это в самом деле важно -- шутить на злободневные темы не боясь последствий, но 30-40 летние дядьки которые называют себя какой-то там лигой и отрываясь от разных взрослых занятий чтобы по-приколу отколоть на публику очередной баян? данунах...

<{POST_SNAPBACK}>

Ти написав багато постів на цьому форумі і я згідній майже з усіма крім цього. :)

КВН - The Best

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВН - The Best, но студенческий, нонпрофитный. я сам на местные хожу иногда посмотреть. но "профессиональный" КВН -- это уже не то, это просто вечер юмора. а юмор вообще весьма неоднозначная вещь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкодер..на наш ходиш дивитись?:)

на цей тупий маразм змішаний з пошлятиною?:),.

я теж ходжу.. :lol:

останнім часом з інших міст приїздять.. що радує..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сейчас хожу ессно редко, а вот когда знакомые еще учились, то почаще ходил :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в последний раз был, приезжали команды из Харькова, вроде из Днепра и еше от куда-то.

Впечатления есть.

И вполне приятные.

Жаль, не от наших команд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти звертаєш увагу і приймаєш на віру всі політичні жарти КВН меті тебе просто шкода. КВН - це жарти, а вища ліга - це вдалі жарти. Я особисто знаю двох колишніх капітанів Луцького КВН - вони по життю дуже веселі і прикольні, але це в дуже обмеженому вигляді проявляється на сцені.

Політика завжди була грязною справою і втручалася у всі сфери, не кажучи про політичну пропаганду. Хто платить - той замовляє музику.

Але глядач має робити акцент на дотканих жартах, а не на тому що образили Януковича чи Ющенка. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...