Перейти до змісту

1\4 Квартири


jaruk1

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть будь ласка адекватно оцінити 1\4 квартири . Знайома декілька років тому отримала в дар 1\4 квартири ,зараз виникла необхідність оцінити 1\4 квартири оскільки її з відти просто вижили і квартирантів по закону також не може заселити (сожителі викупляти не хочуть , на скільки знаю збираються забирати через суд),а зараз змушена з чоловіком знімати квартиру . Квартира 4-ох кімнатна , знаходиться на Львівській в 5-ти поверховому будинку (хрущовці) площа 63 кв.м. 4-ий поверх. Можливо хтось мав подібну ситуацію то підкажіть будь ласка як вирішували це питання . Буду вдячний за будь які поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може порадитися з бюро нерухомості? Вони такі продають і знають як юридично і продати і ціну приблизну. А новий власник. якщо матьорий попадеться, їм дасть прочухана і буду жити в своїй кімнатці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона, якщо має всі оформлені документи на свою часту квартири, то може нею вільно розпоряджатися...

Може продати комусь (при умові що першочергово запропонує іншим співвласникам, а ті відмовляться)....

Хай налякає продажем своєї частки для циган... Ці там не пропадуть і ще невідомо хто тоді і кого звідти виживе... А якщо захоче - то може її і продати їм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

здайте якомусь безхатченку, або двом :)

Якщо подадуть в суд, скажіть що вирішили допомогти людям перекентуватись рік, справа ж то благородна якби :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони надумали продавати , оскільки ситуація не проста і вони наврядчи самі розберуться , можливо хтось був в такій ситуації , підкажіть будь ласка перелік документів і всі нюанси які можуть виникнути походу . Будем вдячні за будь яку інформацію . 0502094797 або 0939709380

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взять 150 - 200 грн и пойти на консультацию к юристу (нормальному) или к любому нотариусу или его помошнику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...