Перейти до змісту

Віддам/обміняю магніти на холодильник "Растишка"


mis05

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Допоможіть дозбирати літню карту "Растишка". потрібні: Рівне, Львів, Чернігів, Харків, Кам"янець-Подільський, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Херсон.

Є зайві: Умань, Суми 2шт, Азов. море 5шт, Луганськ, Севастополь, Крим, Донецьк, Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такі Харків, Житомир, Крим, Суми Луганськ Знамянка Севастополь Азовське море Одеса

Потрібні Чернігів Умань Херсон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чернігів можу віддати)

як можна забрати????

Є такі Харків, Житомир, Крим, Суми Луганськ Знамянка Севастополь Азовське море Одеса

Потрібні Чернігів Умань Херсон

можна мені Харків??? Можу дати Умань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу віддати: Івано-Франківськ (2 шт.), Азовське море (2 шт.), Діно на літачку (2 шт.), Діно на кулі (2 шт.), Севастополь, Знам’янка.

Ще потрібні: Чернівці, Кам’янець-Подільський, Київ, Чернігів, Луцьк, Суми, Донецьк, Одеса, Умань.

post-8151-0-98075600-1360494996_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збираємо зимову карту, не вистачає: СУМИ, ЛУГАНСЬК, ХЕРСОН, ЗАПОРІЖЖЯ, ЛЮБИ УКРАЇНУ, ОДЕСА. на обмін є: АЗОВСЬКЕ МОРЕ. (ОБМІНЯЮ НА ЙОГУРТ РАСТИШКА)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу подарувати або обміняти літні магніти (повтор): Херсон 2, Азов. море 5, Суми, Рівне, Львів, Запоріжжя, Луганськ, Севастополь. зимовий - Азов. море.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу подарувати або обміняти літні магніти (повтор): Херсон 2, Азов. море 5, Суми, Рівне, Львів, Запоріжжя, Луганськ, Севастополь. зимовий - Азов. море.

відписав в ПМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остались такі (з літньої) Одеса Севастополь Крим Житомир Знамянка Суми Азовське море Луганськ (потрібно Чернігів Херсон )

з зимової є Харків Ялта та звичайна растишка (потрібно Луцьк Острог Житомир Чернігів Львів Камянець Ужгород Люби Україну Одеса Умань Херсон)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чернігів можу віддати)

ще Чернігів присутній?

маю лишні віддам за Чернігів

відписав в ПМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остались такі (з літньої) Одеса Севастополь Крим Житомир Знамянка Суми Азовське море Луганськ (потрібно Чернігів Херсон )

з зимової є Харків Ялта та звичайна растишка (потрібно Луцьк Острог Житомир Чернігів Львів Камянець Ужгород Люби Україну Одеса Умань Херсон)

маю Херсон літній, поміняю на зимовий Харків, звоніть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможіть дозбирати літню карту "Растишка". потрібні: Луцьк, Чернігів, Кам"янець-Подільський, Київ, Люби Україну

тел. 099-7тритри-5три-сімсім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю такі : Кам’янець-Подільський, Київ, Чернігів (2), Харків, Запоріжжя, Умань(2), Львів, Севастополь(4), Азовське море (2)

Потрібно : Луцьк, Знам’янка, Луганськ, Івано-Франківськ, Херсон, Одеса, Діно на кулі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю такі : Кам’янець-Подільський, Київ, Чернігів (2), Харків, Запоріжжя, Умань(2), Львів, Севастополь(4), Азовське море (2)

Потрібно : Луцьк, Знам’янка, Луганськ, Івано-Франківськ, Херсон, Одеса, Діно на кулі.

відписав пм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...