Перейти до змісту

Музиканти на весілля


arimantaras

Рекомендовані повідомлення

Потрібні музиканти на весілля, шоб дійсьно була жива музика а не вона грала на ноуті а музикант тільки робив вигляд шо грає. Бажано скинути відео з весіль шоб почути і репертуар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую гурт "Чорні черешні", ніби дорогувато, але грають всього багато і справді класний гурт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох, важко, напевно, знайти таких

Кого не зустрічав знімаючи весілля, всі, як ви кажете, робили вигляд шо грають на ямасі. Це так смішно було наблюдати, коли він десь завтикував клацати пальцями по клавішам а потім згадував, і бистріше клацати починав, ніби наверстати упущене )))))

А Чорні черешні грають свій репертуар вживу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю який репертуар у "Чорних черешень", але на весіллі повинна бути така музика щоб танцювали ВСІ!. І якщо просто включити ноутбук, без музикантів,це не весільний формат, а дискотечний, то як на мене, нехай музиканти створюют вигляд грання, аби фонограма була якісна і така до якої звикли, слухаючи музику вдома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...age__hl__награш

Осьо. За всіх казати не буду, але мені сподобалося

Якісний звук, живе виконання, це звичайно дуже добре, але...Національно-патріотичні наспіви підходять далеко не для всіх весіль, а швидше для вузького кола стилізованих під старовину! Зараз "а-ля старовина" в моді, але мабуть до весіль така мода ще не дійшла!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як то ви вже примудрилися національно-патріотичні наспіви тут знайти?

це раз. А два - в репертуарі у них не лише українські народні пісні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тока бабло музыкантам отдавайте после окончания мероприятия, в ином случае будете упрашивать шоб еще поиграли за отдельный гонорар. Из собственного опыта. Как тока дали бабло то сразу началось мы типа до 23,00,надо доплачивать. Кстати договаривались по знакомству.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гурт "Награш" - це не тільки національні наспіви, в їх репертуарі дуже багато сучасних пісень, "фірми", ретро музики. Щодо вишиванок, то цей одяг дійсно створює відчуття свята на урочистій події. А то іноді, музиканти одягаються, як "бариги". Як мені відомо, то наразі гурт Награш, записують новий альбом із ретро піснями і готують відповідні костюми, це дає змогу вибрати репертуар до смаку. Взагалі, всі моменти узгоджуються в індивідуальному порядку.

На мою думку великим плюсом є те, що:

1. Гурт дуже мобільний (власний траспорт), можуть вживу заграти під будинком і відразу ж переїхати в ресторан

2. Відносно невисока ціна за дійсно хороший настрій і якісну музику

3. Живі інструменти в поєднанні гарними голосами

4. Якісний звук

5. Чесні і порядні люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як то ви вже примудрилися національно-патріотичні наспіви тут знайти?

це раз. А два - в репертуарі у них не лише українські народні пісні.

Забираю свої слова назад! Я висновки зробив по побаченому, а не по почутому!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я наприклад, не роблю вигляд що щось там граю і клавіша по суті служить часто щоб по привичці просто покласти туди руки, хоча при потребі можна заграти тому що сам граю з третього класу школи на акордеоні, а моя вокалістка дуже хороша піаністка. Знаю людей які на весілля взагалі не беруть клавіш і нормально до цього відношусь, це краще ніж якийсь "дядько" буде сто разів заглядати і тицяти пальцями що ти його намахуєш. А на весіллі люди хочуть драйву. Коли пауза між піснями більше 3-х секунд, гості вже оглядаються і кричать тобі " або грай, або гроші віддай" Я звісно за живу, хорошу музику і разом зі своїм колективом рухаюсь в цьому напрямку, але не всі можуть дозволити собі живі інструменти і музикантів. Хоча у нас в дуеті десь 90% пісень співаються в 2 голоса і моя вокалістка зайняла на цьогорічному фестивалі "Червона Рута" в Києві перше місце у номінації Поп-музика і потрапила до фіналу, я не можу поставити ціну за весілля в рази більшу ніж інші. Основне, щоб люди були задоволені твоєю роботою, а як ти це робиш це вже інша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основне, щоб люди були задоволені твоєю роботою, а як ти це робиш це вже інша справа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...