Перейти до змісту

Планшет Cube U30GT (1,6два ядра /16Гб/ips) весь комплект в Україні


Рекомендовані повідомлення

Продам 10-ти дюймовий планшет Cube U30GT в максимальній комплектації Ніяких під замовлення, планшет уже тут в Україні.

Основні характеристики:

Двоядерний процесор 1,6 Ггц,

IPS матриця,

Bluetooth,

Android 4.0.4

10 дюймів

Детальний опис:

Спинка – глянцева,біла, пластикова

Операційна система - Android 4.0.4

Екран - 10.1" IPS; 1280x800 пікселів, видимість зображення під кутом майже 180 градусів

Ємкісний Multi-Touch -10 точок дотику

Процесор - RK3066, Cortex-A9

Два ядра- ДА (Dual Core)

Частота процесора - 1,6 Ггц

Графічний прискорювач GPU - чотири ядра - mali 400, з підтримкою OpenGL ES 2.0/1.1 and OpenVG 1.1

Пам’ять RAM – DDR ІІІ 1 Гб

Жорсткий диск – 16 Гб

Bluetooth - Так

Card Reader - microSD Card / TF Card 32 GB Max

Підтримка WiFi: 802.11b/g/n (висока чутливість)

Підтримка 3G: usb модеми WCDMA/TDSCDMA/EVDO

Сенсор- вбудований G-сенсор

Камера фронтальна 2 Мп / задня 2.0 Мп зі спалахом

Підтримка HD відео - 1080P

Вихід HDMI: Так

Підтримка відео: AVI/RM/RMVB/MKV/WMV/MOV/MP4/DAT(VCD формат) / VOB (DVD формат) / PMP/MPEG/MPG/FLV/ASF/TS/TP/3GP/MPG Підтримка аудіо: MP3, FLAC / APE / WAV

Підтримка зображення: JPG/BMP/PNG/GIF

Формати електронних книг eBook - Word / Excel / PPT / PDF / TXT / CHM / HTML та інші

Слоти: мікро USB 2.0, під навушники, Micro SD (TF) card, міні HDMI, зарядка

Youtube: Да

Android Market: Да

Електронна пошта: Gmail, POP3/SMTP/IMAP4.

Батарея: 7200 mAh

Мова: Російська, Українська, Англійська та інші

Інші програми: Office, браузер, галерея, годинник, калькулятор, календар та багато інших

1 x Cube U30GT

1х OTG кабель

1 x Зарядка

1 х Захисна плівка на наклеєна планшеті

1 х Додаткова захисна плівка

1 x USB – мікро USB

1 х HDMI x miniHDMI

За окрему плату можете придбати оригінальний чохол – книжку для Cube U30GT – 100 гривень, якщо разом з планшетом, 150 грн, якщо чохол окремо.

Гарантія - гарантія 12 місяців від виробника. Якщо без усіляких пошкоджень пристрій вийшов з ладу, за ваш кошт він відправляється в Китай (орієнтовно 100-140 грн, залежить від упаковки), ремонтується, та за їхній кошт повертається вам. Примітка: якщо відразу пристрій працює як слід, то проблем з ним не буде протягом усього терміну експлуатації.

Перед відправкою кожен пристрій перевіряється і надсилається лише у випадку якщо все працює

Ціна планшета Cube U30GT - 2000 грн.

Планшет Cube U30GT знаходиться в місті Луцьк і готовий до відправки по всій Україні зручним для Вас перевізником.

Можлива доставка «новою поштою» з оплатою при отриманні.

Аксесуари для планшетів –

потужний 5600 mAh портативний зарядний пристрій /power bank /переносний акумулятор/зовнішній акумулятор/ універсальний зарядний пристрій/ універсальна мобільна батарея/ USB зарядний пристрій. –

1 х портативний зарядний пристрій 5600 mAh

1 х зарядний пристрій 5 В

1 х кабель до насадок

1 х інструкція англійською

1 х насадка для PSP DC 4.0,

1 х насадка для Nokia DC 2.0,

1 х насадка для LG,

1 х насадка для mini USB,

1 х насадка для Sony ericsson,

1 х насадка для Apple,

1 х насадка для Samsung.

1 х насадка для micro USB

Ціна 350 грн.

потужний 6600 mAh портативний зарядний пристрій /power bank /переносний акумулятор/зовнішній акумулятор/ універсальний зарядний пристрій/ універсальна мобільна батарея/ USB зарядний пристрій.

1 х портативний зарядний пристрій 6600 mAh

1 х кабель до насадок і для зарядки

1 х інструкція англійською

1 х насадка для Nokia DC 2.0,

1 х насадка для mini USB,

1 х насадка для Apple,

1 х насадка для micro USB.

Ціна 350 грн.

1 х портативна колонка песик TF + AUX + FM Radio

1 х кабель USB для зарядки

1 х інструкція англійською

1 х кабель під AUX (для підключення до планшетів, телефонів і так далі)

1 х шнурочок на руку

Ціна 250 грн.

Телефон: (095) 3537497, (097) 7563672, (093) 2404978

Їх брав, в першу чергу тому, що декілька покупців хотіли побачити їх вживу.

post-6770-0-75445100-1354388554_thumb.jp

post-6770-0-13282200-1354388557_thumb.jp

post-6770-0-81442900-1354388559_thumb.jp

post-6770-0-63206200-1354388561_thumb.jp

post-6770-0-75772300-1354388563_thumb.jp

post-6770-0-33238600-1354388565_thumb.jp

post-6770-0-42166300-1354388569_thumb.jp

post-6770-0-04094700-1354388573_thumb.jp

post-6770-0-53643600-1354388576_thumb.jp

post-6770-0-56702100-1354388579_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наявності тільки білі. Чорні можу привезти під замовлення за трохи кращою ціною ніж пасажир зверху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня с tynideal один заказ шел 2 недели,второй 3,а третий уже месяц прошел,а его все нету ,так-что и с этим магазаном не все так уж и гладко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буває що товар взаглі не приходить.

прошу для замовлення товарів з китаю створити окрему тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Примітка: якщо відразу пристрій працює як слід, то проблем з ним не буде протягом усього терміну експлуатації.

Купував такий (чорний) же, через місяць вийшов з ладу WiFi.

Не вводьте людей в оману.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то як назамовляєте Бог-зна звідки так і маєте. В мене гарнатія від виробника рік і гарантійні випадки ведуться через мене, то я краще знаю скільки їх буває, якщо клієнт уже купив планшет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бог-зна

Він тут ні до чого.

В мене гарнатія від виробника ...

А можна координати (реквізити)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, але відправка в Китай проводиться через мене. А взагалі ви зі своїми проблеми з кубом зверніться туди де ви його купували, чого до мене вчіпилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, але відправка в Китай проводиться через мене. А взагалі ви зі своїми проблеми з кубом зверніться туди де ви його купували, чого до мене вчіпилися.

Читайте пост №6

А ось що з цього приводу думають решта покупців? Цікво хто з них ваш "виробник"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вичте, але ви мене замахали.... хочете купити купуйте, а не хочете, проходьте мимо. в мене інші важливіші справи ніж переписуватися з вами ні про що, Куби є оригінали і неоригінали - хто зна, що у вас там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

~1000 постів у темі Cube U30GT Брак і це за 5 місяців...

виявляється проблем то огого

:)

А як відрізнити оригінал від неоригінала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки "мимо" :_07: без варіантів. І не варто кидатись не обгрунтованими фразами

Примітка: якщо відразу пристрій працює як слід, то проблем з ним не буде протягом усього терміну експлуатації.

Перед відправкою кожен пристрій перевіряється і надсилається лише у випадку якщо все працює

Діма, та зараз цей "бренд" №2 в списку (після Епла) по підробках. :0137: Ти шо не вкурсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є куби u30gt з одноядерними процами рокчіп

Можлива відсутність логотипа на спинці

В інформації про девайс має писати куб а не МІД (зважте що деякі оригінали йдуть під маркою мін, але це не про куб).

П.С. - Судячи з форума 4пда флейми теж брак на браці, але тільки один був брачний, і то брак виявився при першому огляді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Добрий вечір. Я давно слідкую за вашими публікаціями. Мене цікавлять планшети. Вибір між Айнолом Флєйм або Неро та Кубом 30.? Що порадите? Та чи є можливість розбити оплату на місяць? 1000 грн зараз , а ще 1000 10- ого лютого, або раніше...Я постійно проживаю в Луцьку , 22 роки працюю в Укртелекомі...Якщо треба другі гарантіі , це можна обговорити...Просто в сина день народження , але повної суми зараз немає....Регістрація зі сторінки сина , так що трохи кумедний смайл...З повагою , веселих свят...До побачення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

мені не приходятть чомусь листи про відповіді у мої темах, тому й не відписував

1. Херо але ще почекайте буде чотирьохядерний

2. розстрочка можлива через приватбанк - кредитка, з іншими варіантами не хочеться мати справу.

Гарних свят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інформацію...Будемо збирати гроші...За той час у Вас з'явиться, я думаю, цікаві варіанти...Лазив по сайтам, читав про китайську новинку - планшет з проектором...Чи варто ? Ваша думка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить які ви перед ним ставите задачі. Я взагалі кажу нетбук краще. Але сам зараз пишу з планшета. Дайте сиилку на те що ви натрапили

Я гляну і тоді скажу свою думку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інформацію...Будемо збирати гроші...За той час у Вас з'явиться, я думаю, цікаві варіанти...Лазив по сайтам, читав про китайську новинку - планшет з проектором...Чи варто ? Ваша думка?

мова, напевно, йде про SmartQ U7H

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://4pda.ru/forum...howtopic=389524 - почитайте тут, девайс цікавий, але трохи проц слабенький. І ціна куссссааааєтьься.

П.С. Можу привезти під замовлення по вашій повній передпрлаті за собівартість, аби просто вживу глянути що воно таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://4pda.ru/forum...howtopic=389524 - почитайте тут, девайс цікавий, але трохи проц слабенький. І ціна куссссааааєтьься.

П.С. Можу привезти під замовлення по вашій повній передпрлаті за собівартість, аби просто вживу глянути що воно таке.

Так саме цей....Але дійсно , не можна зібрати все в одному і не треба....З радянських часів не пам'ятаю хороших комбайнів....По функціям цікавлять - ультрабуки та планшети на базі віндоус....По фінансам 10-ка планшет андроид і то мабуть місяця за два...Тоді з Вами і зконтактуєм....Ще раз дякую ...Всіх благ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то якраз китайці потусуються на канікулах, випустять ще парочку таблеток на 4 ядра і візьмете собі щось. Планшет на базі віндовса теж можну купити, але ціна буде в районі 2500-3000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...