Перейти до змісту

Сезонна робота в Карпатах


Della

Рекомендовані повідомлення

Останнім часом стали зустрічатись оголошення типу: "потрібні люди на сезонні роботи в Карпати".

Знаю, що так на літо набирають, наприклад на о.Світязь. Знайомий їздив, за літо заробив на весь рік.

Думаю в Карпатах теж щось типу того...

Але хотілось би дізнатись, чи стикався хтось з цим? Можливо, хтось і працював, чи знайомі? Безпечно це?

Чи все закінчується хеппі-ендом? =D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я знаю людей які працювали в Карпатах взимку,загалом це лижні курорти аля Буковель,робота була в сфері обслуговування,бармен,офіцант,адміністратор і т.д...з\п Висока,без кідалова..все норм..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hadi, я і розумію, що робота у сфері обслуговування. Просто щось не має довіри до тих оголошень, яких зараз безліч на сайтах. І знайомих немає...

Ваші знайомі в кадрові агенства звертались?які?

Хотілось би детальніше взнати, що куди... можливо і спробувати таким чином підзаробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Також цікавлять пропозиції сезонної роботи в Карпатах. Можливо в Луцьку є агенції, які займаються даним питанням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну логічно ж. На літо на курортах літніх - Причорномор"я, Світязь, взимку - Карпати. Студенти СНУ он влітку в Грецію, наприклад, їдуть, взимку в Закопане. Відповідно, чим більша пропозиція, тим більший шанс кидка. Чи як завжди пропонуєте стати екстрасенсанми і віщунами і проконсультувати вас на рахунок подальшої роботи (кине вас роботодавець чи ні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося б почути від форумчан, чи їздив хтось в Карпати без агентсва? Так би мовити на "авось" ) Чи реально самому влаштуватись і яка з/п на даний час?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...