Перейти до змісту

Продаю 8GB Sony Walkman NWZ-E464 black


Рекомендовані повідомлення

Продаю 8GB Sony Walkman NWZ-E464 black, плеєр був куплений в США повністю новим запакованим 27.08.2012! Стан плеєра 5/5 стан навушників 5/5 стан шнура 5/5 Все в новому стані,все працює відмінно,плеєр був одягнений з першої хвилини використання в чехол і наклеєна плівка на екран! Продаю у звязку з тим що потрібні гроші!=) користувався бережно!=)

Ціна 820 грн!

Контакт - тема або приват

post-9801-0-80449000-1352026232_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно сорє за то, що вліз в тему, НО за 600 можна купити ipod touch на 8 гіг, який набагато функціональніший... Я не флудю, можу купити за 300 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно сорє за то, що вліз в тему, НО за 600 можна купити ipod touch на 8 гіг, який набагато функціональніший... Я не флудю, можу купити за 300 грн

=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддам за 600 грн без торгу лише на цьому тижні, бо на наступному вже їду!=) РЕально будите довольні станом ,звуком!=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно сорє за то, що вліз в тему, НО за 600 можна купити ipod touch на 8 гіг, який набагато функціональніший... Я не флудю, можу купити за 300 грн

согласен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно сорє за то, що вліз в тему, НО за 600 можна купити ipod touch на 8 гіг, який набагато функціональніший... Я не флудю, можу купити за 300 грн

согласен

Ну то ідіть собі шо хочте і купляйте, а флуд будь ласка нерозповсюджуйте! А то несобі не людям!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...