Перейти до змісту

AutoCAD 2008 Русская версия


zanj

Рекомендовані повідомлення

Не рекомендую користуватись російською версією автокада, оскільки там переведений не тільки інтерфейс, а й команди, що вводяться.

Короче лайно рідкісне.

Англійська версія в мене вже давно є, можу нарізати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому що я взагалы погано знаю автокад а ще англійський то взагалі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все рівно рекомендую використовувати саме англійську, як для роботи так і для навчання.

А для чого тобі акад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі не обов'язково використовувати найновішу версію. Тим більше що вони між собою дуже мало чим відрізняються. Я дуже довгий час використовував AutoCAD 2000, лише рік-півтора назад перейшов на 2005. А зараз от думаю чи варто переходити на 2008. Повторюю: різниця між версіями не суттєва, а ти, як початковий користувач взагалі її не побачиш.

Acad2006 eng

2008й англійський можу нарізати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Тобі не обов'язково використовувати найновішу версію. Тим більше що вони між собою дуже мало чим відрізняються. Я дуже довгий час використовував AutoCAD 2000, лише рік-півтора назад перейшов на 2005. А зараз от думаю чи варто переходити на 2008. Повторюю: різниця між версіями не суттєва, а ти, як початковий користувач взагалі її не побачиш.

Acad2006 eng

2008й англійський можу нарізати

закинув в каталог ACad2k8_portable, з ліками: http://soft.lm.lutsk.ua/SOFTWARE/TYPE/Grap...k8_portable.rar

Допомога, приклади, уроки видалені.

.NET FRAMEWORK 2.0 включено в основний файл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Англійська

не ставиться видаэ помилку

не найден указаный модуль acdb17.dll > vcomp.dll

OS VISTA ULTIMATE

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Викинь ту недоробку під назвою vista. Там в readme помоєму написано що під цим глюкалом не тестувалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...