Перейти до змісту

Як дзвонити у Польщу дешевше?


Nenitel

Рекомендовані повідомлення

Народ хто стикався? як дешевше дзвонити у польщу? Цікавить мобільний зв'язок. Скайп, не завжди годиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є й дешевше))

ось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо там, шо там - 79 копійок

з сайту лайфа

1,99 грн/хв на всі міжнародні дзвінки

+

Плата за з’єднання при міжнародних дзвінках з послугою «Єдиний світ» 0,49 грн.

й де ті 79 копійок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, ясно)) виявляється попередня силка - пальцем в небо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюсь Супер МТС без пзз та поповнень 0-35+ - 15 коп на стаціонарні та 75 коп на мобільні номери, плата за з'єднання 1 грн, послуга працює тільки на території Волинської області.

http://www.mts.com.ua/ukr/prepaid.php?pid=6&tid=467

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюсь Супер МТС без пзз та поповнень 0-35+ - 15 коп на стаціонарні та 75 коп на мобільні номери, плата за з'єднання 1 грн, послуга працює тільки на території Волинської області.

http://www.mts.com.u...p?pid=6&tid=467

на4 коп дншевше...

а 0,39 грн. знімає щодня, я так розумію?

ПОСЛУГИ У МЕЖАХ ТАРИФ

супер без поповнення bb.png

Важливо! Новий стартовий пакет необхідно спочатку активувати, зателефонувавши за безкоштовним номером 111.

Послуга «Супер без поповнення» підключається автоматично протягом доби після поповнення рахунку на суму від 30 грн одним платежем і має необмежений термін дії. В рамках послуги «Супер без поповнення» щодня надаються 100 хвилин для спілкування в мережі МТС і 30 SMS для відправлення абонентам МТС. При цьому з основного рахунку знімається вартість користування послугою - 0,39 грн за добу. Щоденний платіж знімається також у тих випадках, коли його сума перевищує залишок на рахунку. В таких випадках використання послуг у відповідності до умов тарифного плану призупиняється і буде відновлено після поповнення рахунку на будь-яку суму. При цьому на рахунку повинен бути позитивний баланс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, щодня. Щоб було ще дешевше, можна купувати перевідні гроші зі знижкою 30-40% ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...