Перейти до змісту

поклейка оголошень


serg90210

Рекомендовані повідомлення

Клею оголошення вже другий рік,потрібна поклейка реклами чи приватного оголошення,підїзди це чи тумби,яка кількість та який формат,пишіть в ПП обсудим,або за телефоном 050-193-58-30 Тарас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опишіть більш детальніше.

Що, де, коли, скільки.?

Мене цікавить ціна на поклейку, якщо вам цікава така робота - пишіть пропозиції, а що де коли і скільки я розкажу при зустрічі. Якщо ви цим коли-небудь займались, то у вас повинен бути прайс, ось і "Огласите весь список..."

А для флуду є інші теми)

Доречі, пропозиції від студентів також приймаються, головне відповідально ставитись до роботи, бо кожен день перевіряю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти як ''роботодавець'' ,намою думку, повинен все ж таки назвати ціну даної роботи, а не ми повинні гадати, що да як...

ти як ''роботодавець'' ,намою думку, повинен все ж таки назвати ціну даної роботи, а не ми повинні гадати, що да як...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить ваша робота.

Вільний щодня з 15 год до 21 (студент першого курсу ЛНТУ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти як ''роботодавець'' ,намою думку, повинен все ж таки назвати ціну даної роботи, а не ми повинні гадати, що да як...

ти як ''роботодавець'' ,намою думку, повинен все ж таки назвати ціну даної роботи, а не ми повинні гадати, що да як...

роботодавець звучить "круто")))

ше раз пишу - пишіть пропозиції, я цін не знаю, мене цікавлять ваші пропозиції по цінам і т. д., я не орієнтуюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 грн за 100 розвішених оголошень. Піде?

:0155: я за такі гроші і сам поклею, звичайно не піде це дуже дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то якщо дуже дорого, то погугліть і викладайте свою ціну! А то влаштували тут "угадай ціну, яку я хочу!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то якщо дуже дорого, то погугліть і викладайте свою ціну! А то влаштували тут "угадай ціну, яку я хочу!"

якщо вам не подобається ця тема, то не постіть тут, а люди відписуються в приват з конкретними пропозиціями, думаю скоро тему можна буде закрити. я напишу коли. дякую за те шо не будете тут нічого писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то якщо дуже дорого, то погугліть і викладайте свою ціну! А то влаштували тут "угадай ціну, яку я хочу!"

якщо вам не подобається ця тема, то не постіть тут, а люди відписуються в приват з конкретними пропозиціями, думаю скоро тему можна буде закрити. я напишу коли. дякую за те шо не будете тут нічого писати.

та будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні серйозно, якщо пропонуєте, то напишіть скількі за це готові заплатити, так народ скоріш підтягнеться....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ще когось цікавить - телефонуйте і домовимось (контакти є в профілі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...