Перейти до змісту

Побутова хімія з Європи


olbor

Рекомендовані повідомлення

Продам польський пральний порошок Bryza 9.8кг. Ціна 160 грн./уп.

Також є опліскувачі, рідкі порошки, миючі та чистячі засоби.

post-16597-0-22513700-1346344208_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що є з рідких порошків? яка фасовка і ціна???

Продам польський пральний порошок Bryza 9.8кг. Ціна 160 грн./уп.

Також є опліскувачі, рідкі порошки, миючі та чистячі засоби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що є з рідких порошків? яка фасовка і ціна???

Відписав в лічку. Пізніше викладу повний прайс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В додатку ціни на інші товари.

Є побутова хімія, а також засоби гігієни (шампуні, гелі тощо) європейських виробників.

Спробуйте та переконайтесь в найкращому співвідношені "ціна - якість".

Прайс.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни - космос

По-перше, дешевше навіть на ринку не буде, а якщо замовите на суму гривень 200, чи більше, доставлю під самий під'їзд.

По-друге, коли робите подібні заяви - обгрунтуйте, а не просто аби нагадати про себе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи не траплявся Вам на очі плямовивідник-аерозоль K2R???

І нарахунок вищенаписаного, не в образу, але ціни дійсно завищені. Я особисто купую рідкі пральні засоби такої ж марки, як ви продаєте по 70 грн, у вас він по 85 грн., Фейрі 1 л - 23 грн, по такій ціні я брала в ДЦ тижні 2 тому, ополіскувач Софін я брала за 45 грн.

Так що ми вправі тут торгуватися і казати що ціни зависокі трохи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи не траплявся Вам на очі плямовивідник-аерозоль K2R??? І нарахунок вищенаписаного, не в образу, але ціни дійсно завищені. Я особисто купую рідкі пральні засоби такої ж марки, як ви продаєте по 70 грн, у вас він по 85 грн., Фейрі 1 л - 23 грн, по такій ціні я брала в ДЦ тижні 2 тому, ополіскувач Софін я брала за 45 грн. Так що ми вправі тут торгуватися і казати що ціни зависокі трохи

На рахунок K2R, якщо потрібно пошукаєм.

На рахунок іншого не ображаюсь, якщо зауваження аргументовані та доречні.

Торг приймаю. Можу зробити знижки для зацікавлених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни - космос

По-перше, дешевше навіть на ринку не буде, а якщо замовите на суму гривень 200, чи більше, доставлю під самий під'їзд.

По-друге, коли робите подібні заяви - обгрунтуйте, а не просто аби нагадати про себе!

Ну, на рахунок "на ринку дешевше не буде" - дуже сумніваюсь. Бриза по 160 грн, хоч і 9.8кг ( яка місяць назад пропала, а лишилась лише 9.4 кг), ну дуже дорого. Особисто сам стикаюсь і працюю з товаром з Польші і орієнтуюсь в цінах там і вже тут.

Хоча кожен має право виставляти свою ціну + якщо ще Ви можете доставляти товар безпосередньо до клієнтів, то це великий плюс, не у всіх є можливість тягати десятикілограмові пачки з базару і т.д

Успіхів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ще Ви можете доставляти товар безпосередньо до клієнтів, то це великий плюс, не у всіх є можливість тягати десятикілограмові пачки з базару і т.д

Саме це і є моєю ціллю - доставити продукцію до покупця. Невдовзі буде готовий сайт на якому можна буде зробити замовлення (не тільки по телефону) при цьому цін намагатимусь притримуватись не вище базарних.

Успіхів.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...