Перейти до змісту

Лікування очей (катаракта)


SanyaTT

Рекомендовані повідомлення

Хочу бабусі поміняти хрусталика, найшов дві клініки у Луцьку

http://clinica-dr-sovva.com.ua/

http://zagorski.com.ua/services.php?lang=ru&section=3&page=lutsk

Може хтось лікувався і підкаже яка краще?, перша дешевша у два рази чомусь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши в приват, сьогодні взнаю контакти, або, може, хто з борди знає: в дитячій лікарні працює Маргарита Генріхівна, дуже хороший спеціаліст. Моїй мамі нещодавно робила операцію по заміні кришталика. У одній з вищезгаданих клініх просто поморозились таке робити, бо там був досить складний випадок. Та і не раз чув від людей, що там більше пафосу, ніж професіоналізму.

Що стосується ціни, то вона залежить від складності кожного конкретного випадку і від матеріалів, які використовуються. Є кришталики за 1000 грн, а є — за 3000 (цифри наведені для прикладу і можуть не відповідати дійсності). Це якщо об’єктивно. А ще, звісно, ціна залежить від ЧСВ клініки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+100 Знаю Маргариту Генріхівну. Спеціаліст класний. Тільки не знаю чи з дорослими має справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Має справу і з дорослими. Вона на базі тієї ж дитячої лікарні має приватну практику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Апну тему.

У мами підозра катаракти, хочу щоб зробили обстеження і відповідно пролікували.

Хто що порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Доброго дня! Можливо хтось знає телефончик Маргарити Генріхівни щоб записатися на прийом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми через гугл знайшли телефон відділення лікарні і там через якусь чергову чи кого записались на прийом до Маргарити Генріхівни. Дай Боже їй здоров"я, золота людина.

Телефон не пам"ятаю, але думаю шо й самі знайдете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, може термін "записують" не зовсім вірний. нам сказали коли вона точно буде, і в той день ми зранку були. там дійсно в порядку живої черги, треті здається, попали на прийом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я це розумію. Це я так хочу записати тата на прийом, сказали після 14:00. А ми не місцеві, думала що можна записатися індивідуально, щоб попасти в першій половині дня. Але думаю,що придеться робити так як ви кажете)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...