Перейти до змісту

Квитки ЄВРО-2012 Україна - Швеція та ін.


staras

Рекомендовані повідомлення

Квитки на матч Україна Швеція. Дата 11.06 . Час - 21.45 . Місце - ст.Олімпійський, Київ. Ціна 180Євро.(торг) є 4 шт

Квитки на матч Швеція Англія. Дата 15.06 . Час - 21.45 . Місце - ст.Олімпійський, Київ. Ціна 170Євро.(торг) є 4 шт.

Терміново так як матч завсім близько!!!

термін доставки 1 день.

Всі квитки - 1 категорії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого ж так довго чекали?

Ну так бачте яку ціну запросили, мабуть чекали, що якісь запізнілі фанати куплять за любу ціну :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого ж так довго чекали?

Ну так бачте яку ціну запросили, мабуть чекали, що якісь запізнілі фанати куплять за любу ціну :)

знайомі поляки через форсмажор не можуть поїхати тому так. а на рахунок ціни то їхнє діло.

можливо комусь буде цікаво можна договоритись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квитки іменні, якщо й купите, то на матч всерівно не попадете. Тільки дарма гроші викинете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квитки іменні, якщо й купите, то на матч всерівно не попадете. Тільки дарма гроші викинете.

Нічого подібного! Якщо купували відразу 4 квитки, то іменним буде лише один з них, інші без імені. І навіть якщо він іменний, то по ньому зможе пройти люба інша особа, яка має при собі документи. Читайте уважно уєфа.ком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квитки іменні, якщо й купите, то на матч всерівно не попадете. Тільки дарма гроші викинете.

документи при вході не предявляються.

білети з польщі.

це не барижний ксерокс.

ціна на квитку 120Є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квитки іменні, якщо й купите, то на матч всерівно не попадете. Тільки дарма гроші викинете.

Нічого подібного! Якщо купували відразу 4 квитки, то іменним буде лише один з них, інші без імені. І навіть якщо він іменний, то по ньому зможе пройти люба інша особа, яка має при собі документи. Читайте уважно уєфа.ком :)

Ану давай пряму ссилку на саме цей пункт!!!! При першому продажі ти був забов'язаний вказувати прізвища та номури документів 3х своїх гостей.

Я купував на пепепродажі (+10%) то це не вказував, пришло 4 квитка на МОЄ прізвище. Я думаю, що без мене з моїми документами можуть і не пустити(але ми в Українеі живемо, 100 грн рішають все :_07: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...