Перейти до змісту

Студент шукає роботу на літній період


kent2311

Рекомендовані повідомлення

Мені 18 років. Маю права водія категорій "В" і "С". Добре володію ПК. Маю доступ до інтернету. Можу працювати з сайтами. Роздача листівок та флаєрів також цікавить. Може якщо є робота кур'єром можу працювати їздити на машині.Одним словом погоджуюсь на повністю любу роботу чекаю ваших пропозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Робота в інформаційній сфері. Можливо як додатковий заробіток. Проводиться навчання та презентації для працівників. При бажанні працювати можна швидко досягнути значних успіхів та винагород, а також організувати свій бізнес. Все залежить від бажання та поставленої мети. Якщо цікавить пишіть відповім детельніше або можна прийти в офіс компаній і більш детально ознайомитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робота в інформаційній сфері. Можливо як додатковий заробіток. Проводиться навчання та презентації для працівників. При бажанні працювати можна швидко досягнути значних успіхів та винагород, а також організувати свій бізнес. Все залежить від бажання та поставленої мети. Якщо цікавить пишіть відповім детельніше або можна прийти в офіс компаній і більш детально ознайомитись.

Вибачаюсь тел. 0508504068 Вячеслав або 0955107683 Марія Опанасівна (скажете від Вячеслава) адреса м. Луцьк, вул. 8 Березня, 1 кабінет №6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...