Перейти до змісту

15 червня, Донецьк, Україна-Франція


frv

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани! Шукаю транспорт, яким можна добратись до Донецька на футбольний матч Україна-Франція, який відбудеться 15.06.12. Буду вдячний за інформацію про організацію поїздки на цей поєдинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організовувати тут скоріш за все прийдеться самим. Ми ти їдемо через Київ, вже маємо білети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні отримали білети. Чуть помилка вийшла. Потрібно на 19.06.12 в Донецьк. Поєдинок Україна-Англія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в ту сторону завжди добираюся так : до Києва маршруткою на 09.00 ранку , а з Києва на поїзд - в літній час,здається,о 16.30 на Маріуполь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білети на сам футбол?

Так, прийшли по пошті від УЄФА білети на футбол. Цікаво, чи є ще когось білети на цей поєдинок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас є 3 білети, зараз вирішуємо чим добиратись. Ви що надумали?

Ось буде дуже хороший рейс http://www.uz.gov.ua/passengers/timetable_new/?ntrain=36843&by_id=1 але квитків ще немає і ціна на Хюндай невідома...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас є 3 білети, зараз вирішуємо чим добиратись. Ви що надумали?

Ось буде дуже хороший рейс http://www.uz.gov.ua...n=36843&by_id=1 але квитків ще немає і ціна на Хюндай невідома...

Тримайте мене в курсі, як виберете маршрут. Якщо надумаєте на авто - готовий скинутись. Разом все ж веселіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їдемо на UKR-FRA через Львів прямим потягом "ЛЬвів - Донецьк"

Виїзджаємо 14.06 в 5 вечора, а 15.06 після обіда вже в Даунєцку. Назад - на настпний день за аналогічним маршрутом. Приїзджаємо в Львів 17.05 - якраз в ігровий день :)

правда маємо ще незакриту проблемку... де провести ночьовку в Донецьку... ціни на житло там позахмарні і на 1 ніч ніхто не здає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...