Перейти до змісту

Кораблик (дитяча мрія) ShipWorks


NoutM

Рекомендовані повідомлення

Пів року назад захотілось погратися в дитинство і почав збирати журнал Мерседес Деагостині. Но оскільки то довгострой (майже півтора роки). То завраз зацікавився темою модельних корабликів, щоб не сумувати у вільний час. Довго шукав набір, але відлякувала ціна на ринку... нормальний набір стояв близько 400-700 доларів США. І я майже забив, аж раптом побачив моделі ShipWorks. Коротко про контору... то наші молодші брати руськіе. В наборі в них поки, що є тільки 2 кораблика. Є варіант купити кресленя і самому с фанери, шпону і т.д. зробити модель. А бо замовити картону версію набору. Де каркас вже вирізаний лазерною різкою. Но роботи руками повно.

http://www.shipworks.ru/ --- не реклама.

Ціна в 700 рублєй московского царства + доставка бандеролі мені сподобалась і я замовив модель. Оплачував вебмоней і чекав на товар 10 днів. Дуже задоволений перепискою з тими у кого замовляв оскільки виявились дуже ввічливими людьми.

Ось що мені прийшло )))

1)папка, картон з вірізаним каркасом і інструкція.54d4a700709c.jpg

98787cad4970.jpg

Зібрав на суху... післі свят куплю тонку нождачку та шліфану.

de460fede419.jpg

7b3b994f2efe.jpg

P.S. Тему створим бо самому трохи скучно збирати. Часто потрібні поради бо я тільки буду вчитись. Перше, що зроблю після свять куплю інструменти, зашліфую каркас і начну попередню обшивку кріпити, а згодом прошпаклюю. Хто ще хворіє подібним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я "хворію", але далі "діагнозу" руки не доходять. А за використання "но" замість "але" - вбив би... ;/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і у випадку з AMG Mercedes DTM - кінцевий продукт вийде "золотим" по фінансах, а фасуватимуть по пару деталюшок у все нові і нові випуски - ще довго та нудно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і у випадку з AMG Mercedes DTM - кінцевий продукт вийде "золотим" по фінансах, а фасуватимуть по пару деталюшок у все нові і нові випуски - ще довго та нудно.

Мерседес встане в 2.5-2.7к грн. Не так і багато. Кораблики Баунті та Вікторія, що виходять випусками встають ще дорожче.

Кораблик ShipWorks коштує 25 доларів. Ще десь 25-30 доларів на інструмент (але можно і дешевше) і все. То вже готовий набір який не так і важко зробити. Планую за два тижні зробити все.

Да і для кожного задоволення своя ціна, в реальному житі тримаю автомобіль БМВ е39. Старе корито, що жре 15 літрів на сотню. Но я його тримаю для душі. І хоч в цьому місяці викинув 1.5к грн нам заміну фільтрів та масла і 2.5к грн в підвіску вклав. Всерівно люблю цю заразу, що жре гроші з мене на рівні з моєю жіночкою коханую. Доречі авто як такове зовсім не потрібне... то для душі, а не потреба. І розумію, що то вже не солідне, не престижне і НЕ ПОТРІБНЕ.

P.S. Всім смачної паски. Одразу після свят приступлю до збирання кораблика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дрим,ты не прав.

В чому саме? В "хворобі" чи в використанні "але" замість "но"? :)

Зо два роки назад захотів склеїти Команч з Малого моделяжа - далі каркасу справа не пішла, бо з самого початку не вгледів, що на каркас тре ватман слоями склеювати до товщини 2-4мм, а я взяв простий ватман і через те каркас "грав" в різні сторони. Плюнув. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дрим,ты не прав.

В чому саме? В "хворобі" чи в використанні "але" замість "но"? :)

Зо два роки назад захотів склеїти Команч з Малого моделяжа - далі каркасу справа не пішла, бо з самого початку не вгледів, що на каркас тре ватман слоями склеювати до товщини 2-4мм, а я взяв простий ватман і через те каркас "грав" в різні сторони. Плюнув. :)

Дуже рідко на укр. пишу. (робота така)

Ось і пишу навіть слова паразити ))) добре, що не НУууу ) Буду намагитись без Но і Але )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і пишу навіть слова паразити ))) добре, що не НУууу ) Буду намагитись без Но і Але )
Нєнє, я не про те. В укрмові - "але", в росмові - "но". :0011:

Всьо - не оффтоплю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив зібратри трапи в трюм. Вийшло так собі. Бо спішив як завжди. Другий хочу зібрати в інший раз і краще.

b3dc333e2466.jpg

c8296149bacf.jpg

Драбинка вийшла крива... буду перероблювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...