Перейти до змісту

Надибайте музичку


MrVes

Рекомендовані повідомлення

Скиньте або скачайте пліз музичку гутру Erreway (якщо не помилився)

Походу вони співали в якомусь молодіжному серіалі....

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

умно ти Мр.Вес її на свіданку витянув :blush:

(сфоткай її телефоном, і закинь фотку в топік "кукла") ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

умно ти Мр.Вес її на свіданку витянув  :blush:

<{POST_SNAPBACK}>

А хто сказав, що ми з ним обов’язково побачимось... Буде в вас форумовка, збиретеся разом, Mr. Ves віддасть за одно диск, наприклад, gyry, а він його мені передасть... До того ж це не "свіданка", він же просто попросив музику, а вона не обов’язково мала виявитись в мене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурень, попалив "кантору" :)

<{POST_SNAPBACK}>

Ой, ізвіняйте! не хотів щоб так сталось!

я справді не повинен був викривати весь ваш задум...

нада буде відредагувати всі свої повідомлення, щоб інші не здогадались :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно то я зацікавлений в цих пісеньках.... і про свіданку навіть не думав (хоча око дійсно гарне)...

Пропоную альтернативну методику закриття даного питання:

2 Кукла Ми домовляємося про здибанку якомога швидша, але я:

1.1 Обіцяю нікого і нічого не фоткати і не розповідати ту all

1.2 Якщо тебе це втішить то приїду з дружиною :)

Я думаю що якийсь з цих варіантів дійсно буде приємлимий або готовий вислухати зустрічні пропозиції.

З.І. Можна писати в приват для того щоб не стимулювати розбещену фантазію наших молодих студентів у яких сесія і вони тільки на новий рік спохватилися, що на цьому світі є жінки/ дівчата. Ну і т.д. і т.п і ін. ...

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ми не подумали раніше, що проблему можна вирішити не так :) ?!? Весь Ерревей, що в мене був, викладаю на сервер! :)

Kmd, вибач, що поскидала на сервер по одній пісні і тобі тепер доведеться розбирати по одному файлу... Просто ціла папка чомусь не копіювалась:)(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема за що:)) це тобі новорічний подаруночок :)

будеш Kmd дякувати, коли він все на луцькі мережі зажене :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, я справді написав те що думаю. бо ж одруження значить втрата свободи..

і відповідно він уже не зможе нічого помутити з куклою, яка до нього явно "неровнодушна". тому і співчуваю, але в одруженні є купа позитивних моментів, і це співчуваю було саме призначене для ситуації з куклою. А так, я радий за КМД і бажаю йому тільки ЩАСТЯ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 legolas_soi

Ти помиляєшся!

Ти не був ніколи вільний взагалі. Всі ми раби своїх почуттів, бажань вподобань і т.д. (Імхо)

За 1,5 року одруження я ніразу не пожалкував, що я одружився! Тобі мабуть цього не зрозуміти... Я можу без проблем ходити на пиво з пацанами, шпілити до 6-ї години в лінєйку або каунтер і кучу всього самого різного, що тобі точно дружина не дозволить!

Покрутити з дівчиною, хоча ти й одружений абсолютно не проблема - тільки додому не приведеш. Я їжджу у відрядження по всій Україні і якби хотів покрутити то в мене таких можливостей хоч відбавляй. В мене дуже багато подруг дівчат (тобто я з ними не сплю) і моя дружина з ними теж товаришує. Усіх моїх друзів компуторщиків вона тез сприйняла ГУД хоча до компуторів має досить посереднє відношення (людині яка не рубає в компах нас витерпіти за бокалом пива це мерво).

Дружина - друг людини, якщо вона (дружина) вихована, порядна і чесна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mr. Ves респект:excl:) в тебе, мабуть, чарівні стосунки з нею!! значить, у вас справді щирі почуття... якщо ти маєш можливість зрадити їй, але не робиш цього... якщо вона не в захваті від того, як ти захоплюєшся компами. але сприймає це! так тримати:huh:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі до Mr. Ves

Дружину відбивати :wub: , такі рідкість :D

<{POST_SNAPBACK}>

В гості з пивом будьласка, а на рахунок дружини я не переживаю - відбити невийде ... але адміни стріть цей топ. Чим чорт не жартує :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...