Перейти до змісту

На роботу потрібен заправщик картриджів з вмінням ремонтувати принтери


Соромітник

Рекомендовані повідомлення

Магазин комп"ютерної техніки візьме на роботу людину яка має досвід заправки картриджів до лазерних і струменевих принтерів і вміє ремонтувати самі принтери . Власне наше бачення - є постійний потік клієнтів, місце, гроші на розвиток теми але не вистачає когось хто б то направив у вірне русло і розвинув. Шукаємо когось хто займеться тим самим розвитком. Зарплату звичайно оговоримо при зустрічі, але орієнтуємось на ставку + 30% від прибутку. На старті звичайно буде більша ставка.

Магазин працює щодня, тому вихідні якось будемо планувати по ходу справи.

Часи роботи: 10.00 - 19.00.

Писати в ПМ або в тему. Резюме напевно в даному випадку недоречне, бо тому ніде не вчать. Тому бажано коротку інформацію про себе (вік, досвід роботи по напрямку) ну і якщо бажаєте то пропозиції по ЗП.

P.S.: Флудерасти йдуть повз топік. Думки усіх хто не працює в даній сфері нецікаві абсолютно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Привіт, мене звати Віталік, 27 років, на данний момент шукаю саме таку роботу, якщо чули про таку фірму як "Сталкер" то я там працював інженером системо техніком, заправляв та ремонтував картриджі лазерні і струйні, також принтери ремонтував, але переважна більшість роботи була зв"зана з картриджами. Роботи не боюсь, прошу звертатись, ось мій телефон 0951119905, жду....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну поки кандитат вже стажується. Чи то працює. Не знаю, надіюся що приживеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...