Перейти до змісту

Офіс 2003


Fiore

Рекомендовані повідомлення

чето я сильно сомневаюсь...

а ты не пробовал полностьюудалить майкрософт...вобще..до нуля...и заново все поставить?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй як рекомендувала all`ok повністю знести офіс і почистити реєстр, а тоді ставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да блін я вже давно його delete, в тому і проблема всьо почалося з редактора формул, а тепер даже установити офіс не можу, ше треба попробувати реєстер почистити, але сумніваюсь но попробую <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да блін я вже давно його delete, в тому і проблема всьо почалося з редактора формул, а тепер даже установити офіс не можу, ше треба попробувати реєстер почистити, але сумніваюсь но попробую <_<

Ну як там успіхи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почистив реєстер, перезагрузив нічого не допомогло <_<

2Yurik: а як називається папка з твоїм офісом ато я шось так дивлюсь може я два рази скачав тусаму папку ;);) Office2003 чи це твоя папка Office_2003

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переставляй ВІНДУ, інакше нічого не вийде... Не ти перший не ти останній.... Вінла 100% "паляна" ось і висновок. В мене так само було... після перепрограмування все забігало... також як ти думав що софт "кривий"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую всім за коменти!!!!! :D не знаю яким чудом но я шераз перезагрузив комп, правда вроді я дійсно два рази скачав папку Office2003, прийшлось шераз скачати але вже папку Yurikа (Office_2003) і після перезагрузики інсталяція пройшла успішно :mdr: ооооо і редактор формул воркає :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...