Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Продам ноутбук Packard Bell DOT_M/U.RU/016. Зовнішній стан на 5- (Нема передніх резиночок (на фото відзначено), потертий тачпад, потертість біля камери).

Дуже багато заліза було поміняно:

  • батарея повишеної ємності (нова, 0% зносу) - 62,6Wh;
  • WiFi bgn;
  • RAM 2x2GB 800MHz;
  • SSD OCZ Vertex2 90GB (100% SSD Life, остання прошивка 1.35).

В комплекті до ноутбука йде:

  • чохол;
  • зарядка;
  • вінт Toshiba SATA II 160GB (для зовнішнього збереження даних, без бедів, працює ідеально);
  • стара оригінальна батарея (40% зносу).

Ноутбук дуже зручного розміру і ваги. Підходить для всіх крім геймерів (надто слабки відео адаптер GMA 4500M), хоча відео 720р програє без проблем. Стильний дизайн. На новій батареї тримає понад 7 годин. Плавно і швидко працює за рахунок SSD.

Ціна всього комплекту: 4000 грн.

post-6470-0-83076800-1327785827_thumb.jp

post-6470-0-89942400-1327785842_thumb.jp

post-6470-0-07716700-1327785859_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор, не вводьте в оману покупців!

По-перше, не ноутбук, а нетбук. "Нетбук Packard Bell DOT_M/U.RU/016". Як кажуть в Одесі, це дві великі різниці. Накриється вінда, і прийдеться шукати гроші на зовнішній привід. Тобто мінімум ще лишні витрати. Чи варто твоє чудо техніки стількох зусиль за такі гроші?

Друге. Ссилка, що ти дав Packard Bell DOT_M/U.RU/016 говорить про 8(ВІСІМ) годин роботи на рідній батареї. Як же так виходить, що "батарея повишеної ємності (нова, 0% зносу) - 62,6Wh;" - "На новій батареї тримає понад 7 годин"??

По-черзі:

  1. Шо в даному ноутбуці нетбучного? Ви спочатку розберіться з даним поняттям, а потім вже оперуйте ним. Особисто я не знаю конкретної різниці, тому для мене це не суттєво. Процесор там не Intel Atom, а Pentium Dual Core U4100 з пониженим енерговикористанням, шо зводить даний девайс до рангу CULV ноутбуків.
  2. Заміна вінди не проблема, якщо є під руками флешка та інший комп'ютер з дистрибутивом тої ж вінди.
  3. "Понад 7 годин" - це і 8, і 15... Да і я написав приблизно РЕАЛЬНІ години в змішаному циклі.

Для тих, хто займається демагогією: відніміть від ціни ноутбука ціну нової батареї (500грн) та ціну б/у SSD (900грн) і отримаємо 2,6к грн за ідеально робочий ноутбук з жорстким диском 160GB, 4GB RAM, батареєю на 3 години. Досить адекватно як на мене...

Надіюсь флуду більше не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Поміняна термопаста на південному мості та процесорі. Все ще актуально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...