Перейти до змісту

Страховка на автомобіль !


oksli

Рекомендовані повідомлення

По-перше на підставі чого Ви samvexler вважаєте, то ПрАТ СК "Статус" є шарашка, факти будь-ласка? тому що Згідно зі ст. 7 ЦК України " громадянин або організація мають право вимагати за судом спростування відомостей, що не відповідають дійсності або викладені не правдиво, порочать їх честь і гідність чи ділову репутацію або завдають шкоди їх інтересам, якщо той, хто поширює такі відомості, не доведе, що вони відповідають дійсності ... "

По- друге на рахунок виплат - за 2012 р. СК "Статус" отримала по цивілці 25 млн. 626 тис.грн., а виплатила - 6 млн. 976 тис.грн. ( процент виплат 27,22 ) - http://forinsurer.co...nonlife/12/9/38 і на останок http://www.status.ki.....a?&page=1

P.s. висновки робіть самі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 397
  • Створено
  • Остання відповідь

Статус по рівню виплат за 2010-2012рр десь далеко внизу. А по друге Ви так і не назвали підстави для надання таких гіганстьких знижок. МТСБУ з демпінгом завжди боровся.

http://insurance.lviv.ua/?q=node/132

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Статус по рівню виплат за 2010-2012рр десь далеко внизу. А по друге Ви так і не назвали підстави для надання таких гіганстьких знижок. МТСБУ з демпінгом завжди боровся.

http://insurance.lviv.ua/?q=node/132

Отже фактів ви не наводите... Мова не йде що СК "Статус" є найвідомішою страховою компанією (такі як "Оранта" чи "ТАС") але вона зовсім не внизу по рівню виплат як ви пишете не наводячи фактів... Ось для прикладу подаю рейтинг страхових компаній post-15437-0-53438800-1358237303_thumb.p І як ми бачимо СК "Статус" займає 19 місце із 47 можливих, при цьому процент виплат складає 27,22, як в той час відомої СК "Оранта" складає 32,83, тобто процент різниці між компаніями не великий. На рахунок знижок якщо авто було застраховане декілька років підряд і не було аварій, то чому б клієнту і не надати знижки.

P.s. І я маю великий сумнів, що коли ви оформляєте автоцивілку, то говорите що хочете сплатити повну її вартість без будь-якої знижки , так само як і всі люди хочете отримати якусь знижку чи подарунок :_07::_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене знайомий має отримати в районі 1000$ по автоцивілці відшкодування, відпишу як вона виплачує. Статус просто дрібна ск і її легко може задавити жорстка конкуренція на ринку.

А якщо авто я купую з салону, то 30% знижка можлива?

п.с Оранта - то взагалі совдепія) дивуюсь як цю шарашку ще не прикрили, нічого не виплачує нікому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене знайомий має отримати в районі 1000$ по автоцивілці відшкодування, відпишу як вона виплачує. Статус просто дрібна ск і її легко може задавити жорстка конкуренція на ринку.

А якщо авто я купую з салону, то 30% знижка можлива?

п.с Оранта - то взагалі совдепія) дивуюсь як цю шарашку ще не прикрили, нічого не виплачує нікому.

На страховому ринку ми з 2004 р. пока що не сильно задавили :0145: . Інколи дрібні компанії можуть бути більш відповідальними ніж інші більш відомо розкручені. Якщо авто з салону то знижка не можлива тому що вона раніше не була застрахована. Відпишіть потім як виплатили знайомому і обов'язково умови якщо вразі буде відмова.

P.s. у вас мабуть всі страхові компанії шарашки :_04::0072:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто з 300 ск, що існує на ринку нормальних мах 10 імхо. Це я говорю обєктивно з мого значного досвіду роботи в страхуванні з 2009 року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто з 300 ск, що існує на ринку нормальних мах 10 імхо. Це я говорю обєктивно з мого значного досвіду роботи в страхуванні з 2009 року

О-о-о то ми з вами колеги, я теж працюю з 2009 р. Ось чому ви називаєте страхові компанії шарашки, просто ви мій конкурент. :duel:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оновлений список подарунків:

1. Тримач мобільного телефону чи навігатора на панелі авто post-15437-0-17092600-1346529675_thumb.jpg

2. Автомобільний розгалужувач гнізда прикурювача з USB post-15437-0-20866800-1346529884_thumb.jpg

3. Карта пам'яті MICRO SD на 2 Gb post-15437-0-41831100-1346530119_thumb.jpg

4. Автомобільна зарядка для вашого мобільного телефону чи іншого пристрою post-15437-0-18680500-1346530190_thumb.jpg

5. Автомобільний кіпятільник post-15437-0-34102000-1349683579_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть, який розмір франшизи в страховки? І що чути про подорожчання автоцивілки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть, який розмір франшизи в страховки? І що чути про подорожчання автоцивілки?

Автоцивілку можна оформити як з нульовою франшизою так і з 500 грн. Все залежить від ціни яку клієнт готовий заплатити: якщо франшиза 500 грн. ціна буде меншою, якщо нульова то відповідно буде більша. На рахунок подорожчання, точно з якого місяця це буде ще незнаємо ( но мабуть скоро...) але на 30 % ціни на страховому ринку України піднімуться... Тому поспішайте хто ще хоче застрахуватись по старих тарифах :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як і передбачалось збільшились тарифи на страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів з 05.02.13р. ( Лист МТСБУ №7/1/2819 від 04.02.13р.) :_35::0043:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приводом для подорожчання «автоцивілки» став закон №5090, що набирає чинності з 5 лютого 2013 р., який Верховна Рада ухвалила 5 липня 2012 року, з новими правилами виплат. Зміни стосуються відшкодувань по життю і здоров’ю потерпілих у ДТП.

Так, за договорами укладеними після 5 лютого, будуть виплачуватися уже фіксовані суми.

В середньому ціни зросли на 30%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

4 квітня закінчується цивілка, скільки буде коштувати зараз нова, м. Луцьк, 4 роки стаж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Дякую за страховку!

Все "на висоті" - якісно та оперативно.

Будь-ласка, звертайтесь :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную програму страхування КАСКО-ЕКОНОМ. Це страхування Вашого автомобіля на випадок його пошкодження в результаті ДТП, що сталося з Вашої вини. КАСКО-ЕКОНОМ забезпечує захист Вашого авто в ліміті 25 або 50 тис. грн. за Вашим вибором.

25тис.грн. ціна 300 грн. на рік.

50тис.грн. ціна 500 грн. на рік.

Переваги КАСКО-Економ-страхування:

  • Страхова сума не залежить від марки та вартості автомобіля
  • На страхування приймаються усі види ТЗ будь-якого року випуску
  • Дія договору страхування поширюється на будь-якого водія, що знаходиться за кермом застрахованого ТЗ на законних підставах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...