Перейти до змісту

Рівень зарплат супервайзера у Луцьку


shalldone

Рекомендовані повідомлення

Дуже потрібна інформація, скільки отримують СВ у Луцьку. Може хто працює, чи має товариша... будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чорної бухгалтерії в rar-чик заатачити?

ні, не потрібно. не потрібні і назви компаній, стало питання про переїзд у Луцьк і хочу знати для себе рівень тисяч гривень, на які розраховувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заю супервайзерів на різних компаніях, так один отримує десь в не сезон десь 7-8 тисяч

інший 4-5 тисяч! Але є і менші і можливо більші зарплати, все залежить від компанії де працює!

в середньому зарплата СВ в нас по місту десь 5тисяч моє ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так дійсно ставка у СВ десь порядка 2000-3000 грн взалежності від компаніїї, все інше це так званні бонуси. Все задежить від сезоності та товару яким компанія займається, але в середньому 4500-5000 грн СВ має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так дійсно ставка у СВ десь порядка 2000-3000 грн взалежності від компаніїї, все інше це так званні бонуси. Все задежить від сезоності та товару яким компанія займається, але в середньому 4500-5000 грн СВ має.

Бонусами СВ зазвичай є й штрафи підлеглих і замучені акції і т.п. і др.

2 ТС

Дуже не варто планувати переїзд відхтовхуючись від середньостатистичної ЗП СВ. Великі компанії розглядають питання ЗП диференційно або ж в залежності від регіону. Маленькі (регіональні) намагаються зекономити на всьому, в тому числі і на ЗП.

Я б на Вашому місці розглядав конкретну пропозицію працевлаштування з конкретною ЗП, а потім тільки думав би про переїзд. Якщо Ви плануєте переїхати з іншого регіону, то варто було б поцікавитися ціновою політикою в нашому регіоні і не тільки на продукт, який будете продавати, а й на ті продукти, які будете споживати (на що будете витрачати свою ЗП). Загалом же Волинська область за статистикою має самі низькі ЗП, хоча ціни майже на все одні з найвищих ... парадокс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б на Вашому місці розглядав конкретну пропозицію працевлаштування з конкретною ЗП, а потім тільки думав би про переїзд. Якщо Ви плануєте переїхати з іншого регіону, то варто було б поцікавитися ціновою політикою в нашому регіоні і не тільки на продукт, який будете продавати, а й на ті продукти, які будете споживати (на що будете витрачати свою ЗП). Загалом же Волинська область за статистикою має самі низькі ЗП, хоча ціни майже на все одні з найвищих ... парадокс.

Я сам з Волині, так що ситуацію внутрішню знаю більш-менш.

Просто чув, що в компанії, які

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...