Jump to content

Президент Естонії назвав російську "мовою окупантів"


Korting

Recommended Posts

Президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес в інтерв'ю швейцарському виданню Der Bund в черговий раз назвав російську мову "мовою окупантів".

Ільвес, відповідаючи на запитання чому російська мова в Естонії не є другою офіційною мовою, хоча близько 30% населення країни складають люди, що вважають її рідною, відповів, що мова окупаційної влади не може бути другою офіційною мовою.

"А чому має бути офіційною? Наприклад, ми окупували вашу країну, а через 50 років ми говоримо, що ви повинні зробити естонську мову державною. Окупаційна влада захоплює країну, депортує сотні тисяч людей у Сибір і надсилає сюди своїх людей. І тепер, коли ми, нарешті, здобули незалежність, чи повинна мова окупаційної влади бути другою мовою країни? Не ставте мені смішні запитання! " - цитують Ільвеса естонські ЗМІ.

Link to comment
Share on other sites

Президент Естонії назвав російську мову "мовою окупантів".

З тої ж опери: У Молдові таксистів і диспетчерів почали штрафувати за спілкування з клієнтами російською мовою.

Link to comment
Share on other sites

А хто може тезисно пояснити в чому неправий президент Естонії?

="тоєсть я всьо такі тупо троль"

К тому же, видимо, очень голодный. Но тут для него нет вкусной еды.

Вкусная еда — как правило, результат умышленной словесной провокации, направленной на то, чтобы пищпродукт сам себя опозорил в глазах сторонней аудитории, при этом самый жЫр — развести еду на демонстрацию своей глупости и несдержанности (проявляющийся в ругани, истериках и демонстрации непонимания чуть меньше чем ничего).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...