Перейти до змісту

"Винна їм половину зарплати": українка в Голлівуді Іванна Сахно розірвала контракт з Netflix, щоб не грати росіянку

Від Board.News,28.03.24


Про це вона сказала в інтервʼю "ТСН". Голлівудська акторка Іванна Сахно, яка народилася в Києві та в 13 років переїхала до США, розповіла, що відмовляється від пропозицій у кіно та серіалах, якщо треба грати росіянку. "Це навіть не питання. Є якісь моральні цінності й поняття", - зауважила акторка. Вона зазначила, що останніми роками в Голлівуді все менше і менше репрезентують Росію.  "Моя команда навіть знає й одразу каже ні. У мене були моменти, коли я була залучена до серіалу Netflix, під час ковіду. Це була роль росіянки, тобто роль американки, але в неї був бекграунд із Радянського Союзу. Я була вже приєднана до цього проєкту, і на той момент це була одна з перших моїх головних ролей у великому серіалі Netflix. Але ми не розпочали зйомки, зразу закрилися через ковід. І я зрозуміла, що я просто не можу грати людину навіть із Радянського Союзу. Я розірвала контракт із Netflix, і в мене [через це] трохи були проблеми", - зізналася Сахно. Читайте також: Оборона, відбудова та культурна дипломатія: як зарубіжні зірки підтримують Україну Акторка уточнила, що не може офіційно озвучувати суму, яку вона винна тепер американській компанії, але зауважила, що досі її виплачує. "Наступна робота, яку я роблю з Netflix, - я їм винна 50% своєї зарплати. Через те, що я розірвала той контракт", — додала Сахно. У 2016 році Іванна Сахно знялася в сиквелі блокбастера Гільєрмо дель Торо "Тихоокеанський рубіж". З перших днів повномасштабного вторгнення акторка підтримала Україну. Вона неодноразово відвідувала українські міста, а також є амбасадоркою United24.

Читати повністю

  • 1 Views


×
×
  • Створити...