Перейти до змісту

Заява Вучича про загрозу національним інтересам Сербії - його внутрішня політична потреба, - політолог Варґа

Від Board.News,28.03.24


Про це він розповів у етері телеканалу "Еспресо". "Вучич постійно розповідає про Сербію для внутрішньої політичної потреби і дискурсу. Це політичний маркетинг одного націоналістичного лідера. Усе створюється для його внутрішньої політичної потреби", - зазначив політолог. Президент Сербії висловлює подібні заяви впродовж 10-12 років, зауважив Варґа. "Проблема не лише із Сербією, йдеться і про Косово, Боснію і Герцеговину. Він починає погрожувати Заходу, зокрема ЄС. Вучич каже: "Ось я тут гарантую вам мир, а ви такі погані, створюєте на мене тиск, що я нібито фальсифікував вибори". Він при владі більше 10 років. То він починає сваритися, то погрожує, висловлюється проти Заходу, сперечається з опозицією. Ніхто це роками серйозно не сприймав", - додав він. 27 березня президент Сербії Александар Вучич заявив, що має новини, які безпосередньо загрожують життєво важливим національним інтересам його країни.

Читати повністю

  • 1 Views


×
×
  • Створити...