Перейти до змісту

Saniko

Рекомендовані повідомлення

як прив'язати картку (Visa) до пейполу від райфайзен-аваль банку? Наскільки я знаю, треба закинути 2 бакси на неї, піти взяти виписку про банківські операції і звідти ввести код на пейполі для підтвердження власника картки.

Спочатку я вводив 3 цифри, які розташовані на нижній стороні картки і там видавало наступне повіддомлення, далі я вводив 3 цифри - код (тип.тран.) і та ж сама ситуація. Буде толк з цієї картки, чи робити другу? Я питав в банку і мені сказали, шо вона розблокується сама. Хтось щось зможе підказати, порадити?

Эта кредитная карты отклонена банком-эмитентом. Для получения дополнительной информации о причинах отклонения вашей карты обратитесь в отдел по работе с клиентами организации, выпустившей вашу кредитную карту. Либо можно добавить другую кредитную карту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед тим як підключати картку на ній вже повинні бути хоч $3, а тоді вже пробувати підключати поки немає грошей на картці не підключиш!

я підключав через Приват і ніякі виписки не брав, закинув гроші на віртуальну електронну картку потім на Пей Пал і тоді вводив три цифри (CVV код) і більше нічого, правда підключилася вона через 4 дні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай, картки більшості банків закриті для інтрнет розрахунків.

Потрібно звернутись в банк з проханням відкрити цю можливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще не паритись з Авалем, є простіше варіант.

Йдете в ПриватБанк, просите відкрити миттєву карточку - любу.

Далі привязуєте її до системи Приват24, просите там же в чаті вікдрити вам карточку Віза Інтернет - це займає як правило пів години.

Далі рулите в банк поповняєте свою карточку на 3-5 доларів.

Далі регітесь в ПайПал, привязуєте карточку, система блокує від 1 до 3 доларів (потім їх вертають).

Далі в тому ж чаті просите опрератора сказати скільки точно грошей зняло з карти, верифіцируєте карточку, і проводите любі платежі без проблем. Чому в чаті, тому що виписка тупить як правило в Приват24 йде з затримками.

Сам так користуюсь не один рік.

в скайп стукай поможу: oleg.maccen

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробив все по вищеописаному...( Поповнив карту на 5 usd, зарегав картку, система paypal зняла/повернула кошти, поточний залишок на карті 5 usd). Питання: Залишок на рахунку paypall 0 usd на картці 5 usd, чому так? Як відбувається поповнення рахунку paypall і як воно зв'язано з станом рахунку на картці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пай пал для СНГ дозволено платити, а попововняти рахунок не дозволено, тому у вас там і нуль.

ПайПал це шлюз якби, ви коли будете оплачувати щось через ПайПал, то система автоматом зніме гроші з вашої картки, це всього пару кліків мишкою. Наприклад покупка на ібей займає не більше 1-2 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробив все по вищеописаному...( Поповнив карту на 5 usd, зарегав картку, система paypal зняла/повернула кошти, поточний залишок на карті 5 usd). Питання: Залишок на рахунку paypall 0 usd на картці 5 usd, чому так? Як відбувається поповнення рахунку paypall і як воно зв'язано з станом рахунку на картці?

Макс, ти пагарячілся. Приватбанк - зло. Особливо для інтернет розрахунків.

Це вже неодноразово обговорювалось як на сторінках цього форуму так і інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому зло? користуюсь за самого початку...

Зато гемора менше, є клієнт банк безкоштовно, і не треба платити, так, є комісії, а де ж їх нема...

І якщо вже там раз в місяць щось купити то думаю процент не сильно там і буде кусатись, а так то кращих варіантів я поки не зустрічав, де повний моніторинг твого рахунку, і за це не треба плаити.

+як правило на аукро чи там ще десь в основному всі приймають карту првиат банка, а не інших банків, це зручно. Пару кліків і гроші пішли і не треба нікуди йти....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макс, ти пагарячілся. Приватбанк - зло. Особливо для інтернет розрахунків.

Це вже неодноразово обговорювалось як на сторінках цього форуму так і інших.

Побачим =)) Поки єдиний мінус це обробка операцій 2-3 дні... А відключити картку вартує 1 грн. раптом чого.

так, є комісії, а де ж їх нема

Комісія = 0.35 центів (2.8 грн).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який операцій обробка 2-3 дні??? як правило зачислення грошей проходить за пару хв. я б сказав моментально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який операцій обробка 2-3 дні??? як правило зачислення грошей проходить за пару хв. я б сказав моментально.

Ця інфа не від мене, а від чувака в чаті приват 24, з яким я спілкувався 15 хв тому=)) Всі взятки з нього )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це просто максимальний терміе як правило все швидко

а що у VAB??? там є клієнт-банк бесплатно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж підтвержую що "ПБ" між своїми картками,рахунками проводить моментально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант, можна скористатись платіжною системою qiwi. Створюється віртуальна карта Visa і її можна прив’язати до PayPal.

Я через qiwi оплачую послуги на Амазоні. Дешево і сердито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер в мене проблема полягає в наступному: я закинув на карточку 6,18 доларів, але пейпол їх не бачить.

Я пробую прив'язати картку (і підтвердити, що це моя картка) до пейполу, але він мені видає повідомлення:

Не удалось проверить данную кредитную карту. Убедитесь, что введены правильные данные. Если проблема не устранена, попробуйте ввести другую кредитную карту.

Я вводив цей код (CVV), що на зворотній стороні картки, і тут все пройшло норм. Але на цьому все і обірвалось. Можливо треба дзвонити до оператора і просити відключити цей код? Чому пейпол не бачит тих доларів, які є на картці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачим =)) Поки єдиний мінус це обробка операцій 2-3 дні... А відключити картку вартує 1 грн. раптом чого.

Побачиш, коли внаслідок подвійної конвертації валют з картки спишеться сума на 3-4% більша за ту, що повинна була списатись.

А відбудеться це коли гроші остаточно спишуться з рахунку - після того, як товар тобі відправлять.

http://forum.finance.ua/topic61515.html

Таких прикладів можна ще багато знайти і я підтверджую це з власного досвіду.

Проти ВіЕйБі я нічого не маю. Але існують і вигідніші варіанти ;)

При відкритті депозитного рахунку "Активні гроші" в УкрСибБанку безкоштовно видають доларову або єврову картку віза класік.

Котра без проблем підключається до пейпела. Лише треба буде одноразово сплатити 2$ за активацію смс-банкінгу на весь термін дії картки (3 роки).

Халявного інтернет банкінгу немає, але він і не потрібен - на смс поступає вся інформація.

Поповнення через касу - 0

Розрахунки через інтернет - 0

Єдиний нюанс - знімати гроші з неї не дуже вигідно, щось біля 3% через банкомати.

Але в віртуальних картках інших банків зняття коштів з них можливе лише при закритті рахунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання тоді таке, карта Укрсиббанка доларова, так само конвертується два раза? Верніше виходить що три рази.

1. Кладеш гривні, переводять у долари

2. Робиш покупку у доларах

3. Переводять долари у гривні, потім знову у долари.

так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, з укрсибом таких проблем немає.

Якщо валюта магазину співпадає з валютою картки - з рахунку знімається 1:1 без жодних комісій та конвертацій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при оплаті палка питає як знімати гроші - в валюті карти чи в нацвалюті. просто коли будеш платити - зверни увагу на це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Переводять долари у гривні, потім знову у долари.

при оплаті палка питає як знімати гроші - в валюті карти чи в нацвалюті. просто коли будеш платити - зверни увагу на це.

100%. Банк тут нідочого.

В палці за замовчуванням стоїть опція прийому платежів в нацвалюті, а потрібно в валюті карти. Коли будете слідуючий раз купувати один раз переключите і все. Потрібно переключити на таку опцію: "Bill me in the currency listed on the seller’s invoice".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось користується віртуальною карткою віза для оплати пейпал? Якщо да, то на якому сайті регістр.(купляв) її?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось користується віртуальною карткою віза для оплати пейпал? Якщо да, то на якому сайті регістр.(купляв) її?

Я користуюсь віртуальною VISA Classic Internet від Приватбанку.

Відкривав через Приват24 безкоштовно.

Якщо ти маєш на увазі де проводив покупки з неї, то любий сайт який підтримує платежі через палку.

На сайті який підтримує оплату через пайпал зображений відповідний логотип цієї платіжної системи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, я мав на увазі хто якими віртуальними віза користується для пейпал. Особливо цікавлять ті, де для реги непотрібно ніякої інфо про себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто через суб’єктивні причини не хоче зв’язуватись з банками (наприклад, одиничний платіж).

1.В кожному супермаркеті є платіжні термінали. Знаходите QIWI. Вносите на свій номер мобільного певну суму.

2. На сайті w.qiwi.com реєструєтесь і купуєте віртуальну карту (10 рублів).

3. Прив’язуєте цю карту до PayPal (пост #15)

Все. Оплата проходить ментально. Комісія qiwi 1.5%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто через суб’єктивні причини не хоче зв’язуватись з банками

Можливо я і не зрозумів дописувача, через те, що з такими питаннями (проблемами) не мав справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...