Перейти до змісту

Підскажіть якісне супутникове телебачення, порадьте що вибрати


Lypeva

Рекомендовані повідомлення

Оптимальний варіант це дві супутникові антени:на першій Amos (4.0°W), Hotbird (13.0°E) Astra 4A (4.8°E),на іншій Eutelsat W4/W7 (36.0°E)(нтв+),

шарінг буде вартувати в середньому 5 доларів(НТВ+ всі можливі канали,і ще канали українські Трк Україна,Футбол,Футбол+ на Astra 4A 4.8°E)

каналів вистачить на всі випадки життя)

Телефон з ким можна звязатися на рахунок шарінгу нтв+ в Луцьку. І яка ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь
1. ~1000грн
банальний змій горинич (Amos (4.0°W), Hotbird (13.0°E) Astra 4A (4.8°E)) з ресивером Globo 4100C На базарі такий комплект коштує ~ 800 грн.
2. ~1500грн
те саме тільки ресивер Gi 8120/Amiko Alien 8900 тут вже можна дивитися фыльми як з флешки так і онлайн.
3. ~2000грн
змій горинич + додаткова антенна 31,5Е+36Е+42Е(багато футбола, але на грузинській, азербайджанській і турецькій мовах) або 75Е+80Е(коли запустять супутник)+85Е+90Е або інший мультифід.

Якщо все буде самі налаштовувати, то вийде дешевше і можете бавитися мультифідами (сьогодні одне, а завтра інше).

шарінг буде вартувати в середньому 5 доларів(НТВ+
не відомо чи буде він, НТВ+ вводить систему кодування Viacess 5.0.

Буде нтв далі працювати непреживайте.Про ціну скажу що є дешевше 3 у.е. якщо цікавить тоді в пріват поспілкуємось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде нтв далі працювати непреживайте
надто ви впевнені. Циплят по осені рахують. Тітка мене не цікавить.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Якщо банальний змій горинич (Amos (4.0°W), Hotbird (13.0°E) Astra 4A (4.8°E)) то потрібен ресивер HD чи тоді не актуально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо банальний змій горинич (Amos (4.0°W), Hotbird (13.0°E) Astra 4A (4.8°E)) то потрібен ресивер HD чи тоді не актуально?
варто брати HD ресивер, тим паче, що воно вже стали доступні широкому загалу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо банальний змій горинич (Amos (4.0°W), Hotbird (13.0°E) Astra 4A (4.8°E)) то потрібен ресивер HD чи тоді не актуально?

Якщо у вас кінескопний телевізор то ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо банальний змій горинич (Amos (4.0°W), Hotbird (13.0°E) Astra 4A (4.8°E)) то потрібен ресивер HD чи тоді не актуально?

дивлячись на яку суму розраховуєш, бюджетний HD можна взяти за 600 - 750 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлячись на яку суму розраховуєш, бюджетний HD можна взяти за 600 - 750 грн.

Наприклад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хочеш дивитись HD, то однозначно на 36-й градус тарілку...

Що за канали там, скільки, закодовані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хочеш дивитись HD, то однозначно на 36-й градус тарілку...

Що за канали там, скільки, закодовані?

HD - Eutelsat 36A/36B @ 36° East

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки антен та конверторів потрібно, що дивитисть максимум не кодованих укр рос каналів?

На HD канали потрібно HD тюнер, а потім підключити на кінескопний телевізор якось можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки антен та конверторів потрібно, що дивитисть максимум не кодованих укр рос каналів?

1 тарілка + 3 головки

На HD канали потрібно HD тюнер, а потім підключити на кінескопний телевізор якось можна?

підключити можна, по тюльпанах/скарту

а для чого кінескопному ТВ HD тюнер? О_о

Ви ж там все рівно ХД якість не побачите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 Може колись куплю телевізор

2 Щоб дивитись в звичайній якості програми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки антен та конверторів потрібно, що дивитисть максимум не кодованих укр рос каналів?
два тороідала і все буде вуаля. Або ризикнути і зробит щось на зразок відомого будинку в Угорщині.
На HD канали потрібно HD тюнер
звісно
а потім підключити на кінескопний телевізор якось можна?
через SCART або RCA. Да іякості HD в такому випадку ви не побачите :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто шо про екстра тв скаже,як воно? краще за нтв+? я так зрозуміла,шо маючі екстру можна дивитись ,ті канали,шо на супутнику без абонплати?було б класно,якшо можна одним супутником обійтись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто шо про екстра тв скаже,як воно? краще за нтв+? я так зрозуміла,шо маючі екстру можна дивитись ,ті канали,шо на супутнику без абонплати?було б класно,якшо можна одним супутником обійтись

НТВ краще за екстру , офіційна екстра тв іде з абонент платою 29 грн. один пакет каналів, в пакеті 5 каалів. всіх є 5 пакетів деталі по ви можете дізнатися на їхньому сайті http://xtratv.com.ua/ також там є безкоштовий тест здається 14 днів всіх пакетів щоб ви змогли вибрати пакет який бажаєте дивитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я дивилась ті пакети,але ж в екстри як і в нтв є шарінг))мене,власне ,цікавить чи можна з супутником екстри дивитись укр та рос канали не кодовані,шоб не ставити два супутника нтв та сіріус,амос...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я дивилась ті пакети,але ж в екстри як і в нтв є шарінг))мене,власне ,цікавить чи можна з супутником екстри дивитись укр та рос канали не кодовані,шоб не ставити два супутника нтв та сіріус,амос...

екстра транслюється на Амосі, там також до 30 укр відкритих каналів. ще цією тарілкою ви можете Sirius дивитися та hotbirt

для НТВ окрему антену потрібно ставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я дивилась ті пакети,але ж в екстри як і в нтв є шарінг))мене,власне ,цікавить чи можна з супутником екстри дивитись укр та рос канали не кодовані,шоб не ставити два супутника нтв та сіріус,амос...

екстра транслюється на Амосі, там також до 30 укр відкритих каналів. ще цією тарілкою ви можете Sirius дивитися та hotbirt

для НТВ окрему антену потрібно ставити

я знаю, шо нтв нак окрему тре..

а хто в луцьку екстрою займається,шарінгом бажано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене xtra поки слабовата ще, 100 грн/міс за оф карту забагато для тих запропонованих каналів. Правда шара 1$ то не так вже й багато:) Тому шарі від 3-5 $ на 36 градус альтернативи поки не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де ви бачили за 1 уе таку шару?

і я бачив таку шару за 1 у.е.

а детальніше можна?

офіційна карта невиправдано дорого ,а от з шарою дуже навіть класно було б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...