Перейти до змісту

Віддам барахло


FunTom

Рекомендовані повідомлення

Після генеральної уборки назбиралось трохи барахла:

1. Корпус до комунікатора Qtek S100. Сірого кольор. Передня панелька оригінальна, трохи потерта, але загалом в досить непоганому стані. Середня частина нова, якість непогана. Присутня ще задня частина та кнопки, але стан не дуже.

korpus_o2_xda_ii_mini.jpg

2. Корпус до телефона Sony Ericsson K750i. Є тільки середня та задня частина з двома кришками акумуляторного відсіку. Корпус оригінал, стан нормальний. Кришка одна оригінальна, друга китай. В комплекті ще є клавіатура, нова за якість не скажу, але вроді нормальна.

5-12-326.jpg + f7cb1c336e2bd5f494b25de1562dba72_large.jpg

3. Задня частина корпуса BenQ-Siemens S88 (верхня панелька + кришка акумуляторного відсіку), нова, нормальної якості. В комплекті віддам обрізок шнура з штекером від навушників до цього ж телефону.

image_7.jpg

4. привод ноутбучний IDE. моделі не знаю. CD чи DVD також не знаю. Можливо робочий. Недоліки: нема верхньої кришки корпусу, нема фіксатора для диска, передньої панельки. наскільки я зрозумів для підключення ще необхідний ось такий перехідник:

ec469adba7f0da4a9c7e2e77b39bf080.jpg

Віддам за 2 л томатного соку "Наш сік"

5. Годинник наручний кварцевий китайський. Прямокутної форми, сірий, з поділками без цифр, браслет металічний, трохи потертий та окислений з середини. На склі присутня тріщина. Довго лежав без діла. Думаю просто треба поміняти батарейку. Відсутня пимпочка для наведення годинника, але навести годинник можна без проблем. - 0,5 л 1715

Віддаю просто так (крім пунктів 4,5) на умовах самовивозу з центру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Корпус до телефона Sony Ericsson K750i. Є тільки середня та задня частина з двома кришками акумуляторного відсіку. Корпус оригінал, стан нормальний. Кришка одна оригінальна, друга китай. В комплекті ще є клавіатура, нова за якість не скажу, але вроді нормальна.

5-12-326.jpg + f7cb1c336e2bd5f494b25de1562dba72_large.jpg

заберу! скінь помер в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пункти 1-3 відправляються на смітник оскільки зацікавлених не знайшлось

годинник віддам просто так

привод - за 1 л соку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...