Перейти до змісту

Про користь читання книг


uvov4ik

  

34 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Міська дитяча :). Ми з сином туди за аккаунтом ходили в неділю.

На мені була бордовська футболка, Гетто її вичислив, так і познайомились :)

Помилилась :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Міська дитяча виписує 7 журналів для дорослих :)

Відразу пригадалась дівчинка з учєбніком по квантовій фізиці з фільму "Люди в чорному".

Дєті-індіго виявляється не містика - їх готують в бібліотеках міста Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого... :sq_ye: какой детектив устроили...

Благодарю lilechka за популяризацию библиотек, целый список опубликовала, хоть и зачёркнутый, а Slavco расставил все точки над "і" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міська дитяча виписує 7 журналів для дорослих :)

Відразу пригадалась дівчинка з учєбніком по квантовій фізиці з фільму "Люди в чорному".

Дєті-індіго виявляється не містика - їх готують в бібліотеках міста Луцька

Внимательней читайте мои посты :) термин "для дорослих" в нашем понимании обозначает лишь то, что литература предназначена для людей, старше 10 лет, то есть студенты, педагоги, писатели, учёные, а то что дети - индиго не мистика - это факт, я с такими каждый день общаюсь )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1305560854' post='1052371685']
' date='Сегодня, 17:17' post='1052371663']

о, пан знайомий із жюлем верном? джеком лондоном? стефаном цвейгом?

боюсь помилитись...але здається, крім них ще є ЖИВІ автори

я помилився? це ден браун книгу подарував? джон грішем? бах? може це нова книга лісса?

кхм <_< раз так, то відкрию страшний секрет... є ще українські автори. проводяться різні зустрічі, літературні читання...де можна отримати автограф... колись навіть у Майдані було таке.маю декілька книг з підписами. і до чого тут грішем-бах-браун?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще українські автори. проводяться різні зустрічі, літературні читання...де можна отримати автограф..

стопудово,вот сейчас когда пишу эти строки, я параллельно разговариваю по телефону с Йосипом Струцюком :)

Кстати, вот недавно прикольная ситуация получилась, сижу, значит, я на работе, ко мне в гости заглянул Йосип Струцюк, так вот, разговариваем мы с ним о том и о сём, и тут подходят ко мне три девочки, класс где то седьмой и говорят:Дядя Вова, знайдіть нам реферат, я спрашиваю тему, они отвечают: "Життя і творчість українського письменника Йосипа Струцюка" и одна добавляет: тільки щоб всі три реферата були різні, я стою в шкоке, Йосип Георгійович стоит сбоку и улыбается,я говорю девочкам: а чего там искать в интернете его биографию, он у него самого спросите, он расскажет вам, теперь те девочки были в шоке, а мы наржались неплохо :D

Кому не лень, прочтите эту новеллу, по крайней мере мне понравилось, тем более что название придумал я сам :rolleyes:

Кіцик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

терморектальним ніхто не пользується. 90-ті пройшли й канули в минуле, не актуально і боян =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...