Перейти до змісту

Програміст 1С-8


Electra

Рекомендовані повідомлення

Велика торгівельна компанія запрошує на роботу програміста 1С-8.

Вимоги:

- вік - до 40 років, готовність працювати в команді;

- високий професійний рівень, самостійність у вирішенні професійних питань;

- досвід у впровадженні 1С-8 (Управління торговим підприємством для України) не менше 3 років;

- знання інших штатних конфігурацій вітається.

Заробітна плата конкурентна. Всі тонкощі будуть обговорюватись із кандидатом безпосередньо на співбесіді, і буде залежати безпосередньо від самостійності та професіоналізму кандидата.

Робота в офісі, з 9:00 по 18:00 з перервою на обід, оформлення та соц. пільги відповідно до законодавства.

Резюме, із описом реалізованих проектів та очікуваним рівнем заробітної плати, відправляйте на пошту: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

- високий професійний рівень, самостійність у вирішенні професійних питань;

Резюме, із описом реалізованих проектів та очікуваним рівнем заробітної плати, відправляйте на пошту: [email protected]

Зважте, що спеціаліст з високим професійним рівнем,- ніколи не шукатиме роботу надсилаючи резюме невідомо кому...

Необхідний Мінімум - це наявність телефону в оголошенні, через який можна дізнатись попередню інформацію про роботодавця.

Успіхів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу висловити свою думку з приводу слів nicts...

1. людині, якій потрібна робота не складе труднощів скинути своє резюме за вказаною електронкою. Як свідчить моя практика це діє 100%, і я отримую резюме людей, які зацікавлені в посаді.

2. я не перший раз виставляю свої топіки на форумі, і мої контакти є в попередніх постах (для тих кандидатів, які віддають перевагу телефонному спілкуванню).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...