Перейти до змісту

18 WoS Pedal to the Metal Rus Mod


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

Є в наявності образ ігри 18 WoS Pedal to the Metal з рус модом! Велика частина Россії Україти та поблизу ростущих "сел"! Багато КамАЗів, МАЗів і європейксіх тягачів... З цого всого виникає питання! Заливати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заливай.

В мене є Наrd Тruсk: 18 Wheels Оf Steel. Та вона не така деталізована як 18 WoS Pedal to the Meta.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу панове: Games/18 стальних колес/

Щасливої дороги!

PS Обов"язково розкажіть як Вам гра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в наявності образ ігри 18 WoS Pedal to the Metal з рус модом! Велика частина Россії Україти та поблизу ростущих "сел"! Багато КамАЗів, МАЗів і європейксіх тягачів... З цого всого виникає питання! Заливати?

Дай лінк на гаму в неті.

Це мод до якої версії гри?

в мене є Хаулінь, Конвой і Акрос Амеріка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дай лінк на гаму в неті.

В інеті непам"ятаю! Я з торента качав... Тільки цей образ, це вже ціла гра з модом, а нетільки сам мод.

Це мод до якої версії гри?

в мене є Хаулінь, Конвой і Акрос Амеріка.

Читай уважніше - 18 WoS Pedal to the Metal Rus Mod - Педал Ту Зе Метал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нівкого нема самої нової версії яка називається Haulin' ? Кажуть що вона дуже класна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нівкого нема самої нової версії яка називається Haulin' ? Кажуть що вона дуже класна...

Вчора я її скачав, Калсна шняга. :(

Вже виложив на фтп в ігри 18 Wheels Of Steel Haulin.

post-367-1175069364.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Продолжение следует:"

Є гра, яка була зроблена на двіжку 18 Стальних Коліс Педал Ту Зе Метал, тільки називається Bus Driver! Тобто (сам запустив один раз), наскільки я поняв, та сама Америка тільки вже їздити потрібно на автобусах і перевозити не груз, а пасажирів!

Заливати?

post-153-1175525355.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Для Хауліна вийшла карта Європи (правда не повна, але з заміненими машинами на Європейські, навіть КамАЗи є). Важить всього 6 мб.

Так вот, пацани давайте замутим свій, про Україну, або хочаб Волинської області... Бандою думаю замутимо, вроді 3д-ешніків на форумі хватає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скиньте будь ласка ще раз 18 WoS Pedal to the Metal Rus Mod, я не встиг закачати, а її стерли напевно, бо немає вже. Буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...