Перейти до змісту

Продам Музичний центр Sony 100vat


Рекомендовані повідомлення

Музичний центр привезений з Португалії стан 4+ не працює сд дека

Ціна 750 грн торг

Описание Sony MHC-BX2

  • Минисистема класса HiFi с проигрывателем автоматом на 3 CD и 2-х кассетной декой.
  • Мощность 2 х 50Вт.
  • Система VACS.
  • Функция GROOVE.
  • Тюнер RDS УКВ/СВ/ДВ с 30 фиксированными настройками.
  • Таймер.
  • Оптический выход.
  • Двухкассетная дека с поиском AMS.
  • Синхронизация при записи с CD.
  • 2-х полосные АС.
  • Пульт ДУ. Моя ссылка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сд дека працює видно на малюнку, почистив лазер

Жду предложений

post-8717-0-76246600-1300179427_thumb.jp

post-8717-0-30384500-1300179448_thumb.jp

post-8717-0-12629000-1300179467_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

500 Останя ціна. Так як звичайна акустика до комп'ютера на 50 ват. без зовнішнього підсилювача коштує 500 грн.

Тог можливий при купівлі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

500 Останя ціна. Так як звичайна акустика до комп'ютера на 50 ват. без зовнішнього підсилювача коштує 500 грн.

Тог можливий при купівлі

Просто інфа з борди: на 5 дисків навіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один чувак продав за дарма то всі повині продавати за 350!

він продав за таку ціну яка його влаштовувала і покупця :ok2: побільше таких продавців

я тобі писав в приват, що на форумі продавали музичний центр Thomson з трьома колонками. який считує МР-3, в гарному стані, за 600грн. + на пиво скидав пару гривень і ніхто не купив.

ось ссилка THOMSON A4900

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я був раніше зареєстрований я купив центр в чувака, Класний центр новий коштує 400 зелених. Маладєц за дарма не відав. Ну що ти за 500 грн. 100 ватне купиш в наш час. Переконай мене що мій японець не вартий 500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я був раніше зареєстрований я купив центр в чувака, Класний центр новий коштує 400 зелених. Маладєц за дарма не відав. Ну що ти за 500 грн. 100 ватне купиш в наш час. Переконай мене що мій японець не вартий 500 грн.

відповідаєш за свої речення?))))

звязався з власником THOMSON

так як ти пишеш ,що вын 400$ коштуэ, хозяїн данього апарату готовий продати тобі за 2ОО зелених :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я відповідаю за слова. Пояснюю для особо тупих, раніше я купив би того центра, бо в мене ніякого не було, а зараз сам продаю бо наслухався.

Якби я був раніше зареєстрований я купив центр в чувака, Класний центр новий коштує 400 зелених. Маладєц за дарма не відав. Ну що ти за 500 грн. 100 ватне купиш в наш час. Переконай мене що мій японець не вартий 500 грн.

відповідаєш за свої речення?))))

звязався з власником THOMSON

так як ти пишеш ,що вын 400$ коштуэ, хозяїн данього апарату готовий продати тобі за 2ОО зелених :lol:

Останя ціна 450 грн. без торгу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...