Перейти до змісту

Нерест скалярій


keepo

Рекомендовані повідомлення

Вчора ввечері віднерестилась пара скалярій - вмене перший раз, цікаво було поспостерігати. Поки нема нерестовика - ікра залишилась в загальному акваріумі, де її з"їли інші мешканці :lol:...

Ось фото нересту:

post-56-1173085328.jpg

post-56-1173085342.jpg

post-56-1173085349.jpg

post-56-1173085359.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напівпрозора біла/жовтувата. Взагалі точний колір важко сказати - над місцем нересту висить лампа ЛБУ, а вона доволі сильно жовтить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напівпрозора біла/жовтувата. Взагалі точний колір важко сказати - над місцем нересту висить лампа ЛБУ, а вона доволі сильно жовтить...

keepo. не переживай, если икра пропадет, скалярия еще положит.. и так 9-10 раз подряд с интервалом 10 - 12 дней... Потом идет перерыв в 1,5 -2 месяца...Главное чтоб после нереста через полтора часа было не больше 3% белой икры... Икра должна быть прозрачная... И тогда на ночь можешь или не выключать свет или придумать какое то освещение для икры... А то, что в общем - ничего страшного.., наоборот у скалярки лучше развивается инстинкт материнства...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Хлопці що робити............

В мене чора скалярія занрестилася. Половина ікри прозорої, половина молочно-білої, куди відселяти?чи відділяти? Порадьте, я в цьому нічого н розуміюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольніе фотки, поздравляю, у меня еще ниразу скалярии не нерестились :) класно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нічого не розумієш і віднерестились перший раз - нічого не роби. всерівно, щоб підняти малька, треба спочатку викормити личинку, яка з ікри вийде. Для цього треба окремий нерестовик + дрібний корм... біла ікра вже мертва :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене багато прозорої залишилось, а як зробити нерестовик? Можна їх відділити шклом від загальних риб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В аттачі про нерест скалярій, якщо залишаться питання - пиши.

PS тільки перейменуй файл в *.chm

skaljarija.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немає такого файлу

хм, а мені показує, що 7 раз файл скачаний...

щось скалярії пожирають ікру..........вот гади, а я ж їх так кормлю

це вони по молодості... крім того, їм треба цілодобове світло неяскраве.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хлопці, дякую вам за кльовинький файл, я його всетаки відкрила. Шкода звичайно, що ікру поїли. Тут хтось писав, що вони через 10-12 днів знов занерестяться, але вже пройшло більше і нічого немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй підмінити воду - 25-40%. на них це позитивно діє в плані розмноження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що акваріум перенаселений(120 л):4 гурамі, 2 великі скалярії, 1 жирненький вуалехвостик, 4 барбусище 4 якихось донних рибок (не знаю назв)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я підмінював воду раз в тиждень - 25%. скалярії нерестились саме після підмін. в акваріумі мало місце перенаселення...

Воду підмінила, все в них добре і апетит і настрій, а ікру щось не метають

всьому свій час

Мені здається, що акваріум перенаселений(120 л):4 гурамі, 2 великі скалярії, 1 жирненький вуалехвостик, 4 барбусище 4 якихось донних рибок (не знаю назв)?

який фільтр стоїть? аерація є? а великі це які? (можеш орієнтовно в см написати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воду підмінила, все в них добре і апетит і настрій, а ікру щось не метають :blink:

А яка стоїть ціль? Щоб скалярки віднерестились чи щоб підняти малька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільтр звичайний, аерації немає, 7-8см, скаляри десь 20.

Ціль: не те щоб їх плодити, просто цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо просто заради цікавості, то підмінюй раз в тиждень 25% води, тримай температуру стабільну, нормально корми і будеш періодично спостерігати нерести... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ з моїм самцем скаляром щось не те: я підмінила воду а він вже 3 дні висить біля вежі під кутом 30 градусів і махає хвостом :rolleyes: нікуди не пливе і мало їсть;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...