Перейти до змісту

Ресонтую радіоелектронну апаратуру


Рекомендовані повідомлення

РЕМОНТУЮ радіоелектронну апаратуру, деяку побутову та комп"ютерну техніку, а саме телевізори, dvd-програвачі, музичні центри, підсилювачі, різні акустичні системи, автомагнітоли...

З побутової техніки: кухонні комбайни, міксери, фени, електрочайники... майже все малогабаритне.

Також ремонтую комп"ютери та встановлюю програмне забезпечення

Телефон 0951476607

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарантія? Ціни?

Цікавить ремонт DVD-ресивера LG LH-С6230.

Причина - став погано читати диски, особливо на яких багато епізодів або просто видае "диск еррор", а після перезавантаження бере то самий диск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

klyots хочеш гарантії після ремонту, тоді звертайся в сервісний центр, на рахунок цін непереживай багато не беру!!! як надумаєш ремонтувати то мене цікавить скільки років твому двд, а причину я знаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гартії хотілося в першу чергу просто від майстра, а не від установи типу СЦ.

Років йому більше 4. Точніше треба глянути в папери.

Ціна цікавить, щоб мати розуміння чи варто його ремонтувати чи краще придбати новий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

klyots да в твоєму двд лазер вже зносився.(Для перевірки вкинь сд-диск якщо нормально читає сд , а двд погано, то лазеру який відповідає за читання двд капець приходить,тим більше що двд 4 роки і частенько на ньому двд фільми дивишся).Лікується заміною лазерного модуля.Але тра знати як його правильно замінити :) Як тимчасовий варіант-збільшити струм лазера,але то ненадовго і гарантії як тобі правильно зауважили ,на таке ніхто не дасть гарантії.Якщо двд дешевий-немає сенсу ремонтувати,краще новий купи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

klyots да в твоєму двд лазер вже зносився.(Для перевірки вкинь сд-диск якщо нормально читає сд , а двд погано, то лазеру який відповідає за читання двд капець приходить,тим більше що двд 4 роки і частенько на ньому двд фільми дивишся).Лікується заміною лазерного модуля.Але тра знати як його правильно замінити :) Як тимчасовий варіант-збільшити струм лазера,але то ненадовго і гарантії як тобі правильно зауважили ,на таке ніхто не дасть гарантії.Якщо двд дешевий-немає сенсу ремонтувати,краще новий купи.

Дякую! Інформативно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pashtik в вашому випадку розібратись неважко, можливо згорів вихідний підсилювач, можливо попередній, а можливо десь гніздо підєднання колонки відходить, якщо незначна поломка за ремонт - 20-30грн.,якщо заміна деталей (мікросхема наприклад) - 50грн. за роботу + запчастини мій тел. 0951476607 звертайтесь домовимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо незначна поломка за ремонт - 20-30грн.,якщо заміна деталей (мікросхема наприклад) - 50грн. за роботу + запчастини мій тел. 0951476607 звертайтесь домовимось

До речі,як на мене то ціни в топікстартера за ремонт(судячи по посту) більш ніж гуманні так що звертайтесь кому треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DVD Xenon. Пише "No disk".

Також старенький підсилювач Sansui. В одному каналі з"являється свист, аж згоріла пищалка. Можете подивитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

terminatorneo DVD та підсилювач звичайно гляну мій тел 0951476607 Олександр, звертайтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радіотелефон "Panasonic" ( після замикання проводки в квартирі не працює) візьмете на ремонт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радіотелефон візьму я живу в районі стадіону "Авангард" звоніть домовимось в який час можна піднести

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора. Підкажіть, будь-ласка, чи можливо і варто ремонтувати телевізор SONY Trinitron KV-2182MR/RM-656A 1988року випуску!!????

При показі рамка звужена вертикально і поряд зі звуком є піск на високій частоті.

Буду вдячна за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це проблема з рядковою розгорткою, або з блоком живлення, треба дивитись. Взагалі то глянути можна, звичайно якщо вам буде не важко підвести його в район стадіону "Авангард", на дому не ремонтую томущо незручно, може нехватити якогось інструменту або запчастини та і біганина ця недоцільна!за ремонт дорого не беру, не майстерня всетаки. Звоніть домовимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маленького телека китайозу можеш глянути, від двд працює на ура... а сигналу з ефіру ну нікак.....((( .... маю два штуки... мо з двох один получиться?.... якшо глянеш відпиши в приват...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А CD плеєр,що читає компакт диски можете відремонтувати? Почав дисками перебирати.Скоріше всього проблеми з лазером.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радіотелефон "Panasonic" ( після замикання проводки в квартирі не працює) візьмете на ремонт?

В мене теж саме сталося з телефоном "Panasonic" ))) Вопрос автору темы: у меня домашний кинотеатр Thomson DPL-912 -светится сеть в двдшнику но ни болие.,есть подозрения что это проц слетел.Реально сделать его?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

xpatrikx звоніть мій тел 0951476607 - договоримось, телефон ремонтується бе проблем і ДВД гляну спробуємо відремонтувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...