Перейти до змісту

Потрібен майстер для пошиву штор


sweetlena

Рекомендовані повідомлення

Хто може порадити хорошого майстра для пошиття штор. Потрібно виміряти, допомогти у виборі тканини і пошити штори. Прохання озвучувати контакти людей, з якими особисто мали справу, а не салони гардин і т.п. Буду вдячна за інфо:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може порадити хорошого майстра для пошиття штор. Потрібно виміряти, допомогти у виборі тканини і пошити штори. Прохання озвучувати контакти людей, з якими особисто мали справу, а не салони гардин і т.п. Буду вдячна за інфо:)

0663351474 Ігор

Користуюсь послугами даного виконавця більше року, ціни помірні та якісне виконання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може порадити хорошого майстра для пошиття штор. Потрібно виміряти, допомогти у виборі тканини і пошити штори. Прохання озвучувати контакти людей, з якими особисто мали справу, а не салони гардин і т.п. Буду вдячна за інфо:)

ЦЯ людина робить супер

0502930338.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

0663351474 Ігор

Користуюсь послугами даного виконавця більше року, ціни помірні та якісне виконання

Накінець маємо новенькі штори/тюлі. Справді, обслуговування на високому рівні, креативний підхід, професійне виконання, швидко, просто і гарно. Дякуємо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...