Перейти до змісту

Куплю оперативну і вінта


10dante10

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Куплю дорого і не дорого вінт - сата обов'язково(160-500 гб)+ 1 гб оперативна тільки 800 мгц.

Чекаю пропозицій, зразу телефон бажано оставляти.

Опубліковано

Вінт - Samsung 250 Gb - 320грн.

За оперативку домовлено, більше не потрібно.

Потрібний вінт сьогодні

250 Gb - 320грн, не вигідно краще вже купити 500-ку нову за 400 грн.

Чекаю пропозицій.

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...