Перейти до змісту

Куплю для соковижималки


Рекомендовані повідомлення

Маю соковижималку, привезена з Німеччини, нова, пропрацювала ну тижня 3 максимум, і тріснула (а потім розбилась) ця прозора "фігня" зверху, може хто знає де можна таке купити? Може хтось має таке на продаж? На фото все видно.

З.И. Так би, викинули і забули, але купували спеціально для людини, якій після операції просто необхідно пити натуральні соки...

post-9964-064484100 1287663244_thumb.jpg

post-9964-029369700 1287663255_thumb.jpg

post-9964-030325900 1287663266_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто виробник?

Да, Китайоза якась ,хіба це важливо? підходить наприклад і від Мулінекса... Наприклад цю "звати" Maestro

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На правах оффтопа:

Категорично рекомендую білоруську соковижималку "Садовая СВШПП-302".

Легко кладе на лопатки всілякі Phillips, Moulinex, (перевірено власноруч) не кажучи вже про китайську побутову. 

Не дивлячись на свій непоказний зовнішній вигляд фунціонал у неї нереально крутий, шинкує, нарізає, перетирає без найменшого напряга.

Конструкція девайса як не дивно набагато продуманіша, в той же час і простіша в обслуговуванні\чистці аніж у іменитих брендів.

Значна перевага: ніж-тертка, шинкувальний ніж ідуть окремими робочими змінними органами у формі диску.

дрібно перфорована сітка-центрифуга також окремо, зроблені, розуміється з товстої, хорошої сталі, як ресора трактора Білорусь.

За це бульбашам великий респект. (проти сітко-ножа у формі перевернутої зрізаної піраміди   ^_^ як у Phillips і їм подібних, котрі забиваються всмерть після першого стакану соку).

Не буду вдаватися в глибші деталі. Скажу з власної практики, три відра порізаних яблук, фактично підряд проковтнула без напряга, шинкує, картоплю тре на деруни, сказка  :ok2:.

highly recommend

(не реклама, купувалась в Каравані за 5хх грн.)

120119.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На правах оффтопа:

Категорично рекомендую білоруську соковижималку "Садовая СВШПП-302".

В мене питання на правах оффопа: а сік з ягід \малина наприклад\ не пробували видобувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є під мостом як їхати до ТАМТАМу сервісний Ваш Майстер там запитайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з Deemon цілком згідний,СВШПП-302 smile-zachot.gif рве всіх і вся,єдине що не додумали баЦькіні підопічні 0144.gif - отвір для відкидання кінцевого продукту(тої ж картоплі на дируни,капусти шинкованої,-соку не стосується,є спеціальна насадка) і жмиху можна було б зробити далі від мотору 0001.gif...і нехай вас не лякає напис "250 Ватт"в документах,це "наші" вати,а не китайськіmdr.gif,а при роботі часом і взагалі сумніватись починаєш в правилах математики: 250>700 _09.gif....Порівнювали СВШПП-302 і таку саму як в автора теми-з однакової ваги яблук,"на око" однакових яблук ззовні,соку вийшло аналогічно,що в тій,що в тій 101010.gif...купували батьки,не знаю точно де,при потребі можу спитати,але ,так як батьки люблять затарюватись наперід,і по повній,так сказати,щоб було на всякий випадок,в місці купівлі запитали,чи можна буде при потребі окремі деталі замовити до білоруського витвору мистецтва,на що отримали позитивну відповідь ok.gif...

Стосовно ж теми можу сказати,що зараз стоїть на кухні аналогічна соковижималка,тільки на ній пише "Waves"....Китай однозначно,не знаю не знаю де можна знайти,завтра спитаю напишу де свої купляли,можливо там спитаєте,хоча щось мало мені віриться...closedeyes.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є під мостом як їхати до ТАМТАМу сервісний Ваш Майстер там запитайте

Дякую ,знаю цей магазин, зайду. Колись пів Луцька обходив до ел. чайника шукав нагрівач і тільки там найшов. пораду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю соковижималку, привезена з Німеччини, нова, пропрацювала ну тижня 3 максимум, і тріснула (а потім розбилась) ця прозора "фігня" зверху, може хто знає де можна таке купити? Може хтось має таке на продаж? На фото все видно.

З.И. Так би, викинули і забули, але купували спеціально для людини, якій після операції просто необхідно пити натуральні соки...

в мене така сама проблема відпишись пліз як вирішили цю проблему.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...