Перейти до змісту

Шукаю субпідрядника


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

Власне шукаю субпідрядника (чи просто людину, яка має основний заробіток, але хоче мати постійний непоганий підробіток) радіоелектронщика з досвідом ремонту офісного обладнання, та комп. комплектуючих (БЖ, ББЖ,монітори та ін.).

Я займаюсь ремонтом ноутбуків і на даний час замовлень є дуже багато, тому мені просто економічно не вигідно витрачати свій час на ремонт іншого обладнання, але в клієнтів часто ламається і інша техніка :), тому шукається людина, з якою можна буде співпрацювати на взаємовигідних умовах.

З.І. В принципі розгляну також варіант прийняття спеціаліста на постійну роботу (це оговорюється індивідуально і лише після проходження тесту-співбесіди).

Пропозиції чекаю в:

1. ПМ,

2. ICQ - 492996018,

3. телефон о68 5 шість шість 55 55,

4. email [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

І за цей весь час всього 2 звернення, які не підійшли... толі нема в нас спеціалістів, толі робота з нормальною ЗП нікому не тре?

Я розумію шо прийдеться попрацювати і паяльником і мізками, але ж я і платити готовий за це нормально. Чи простіше сидіти і нити шо "крізіс йоптваюмать" і роботи халявної більше нема?

З.І. Панове студенти, які готові працювати після пар по 2-3 години і хочуть за це від 1К грн - я вже колсь писав - знімайте рожеві окуляри. В ВАШОМУ випадку я готовий платити від виробітку. Якщо ви за 2год. в день зумієте виконати необхідний обсяг роботи - невапрос - отримаєте за це відповідну плату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

толі нема в нас спеціалістів

є, але їм

просто економічно не вигідно витрачати свій час на

співпрацю з "адекватним" роботодавцем mix_forever.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Босс, а шо нє так? Особиста неприязнь? Мікс Фореверович не "адекватний", а адекватний чолов’яга, і це багато хто підтвердить. Я, наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додам. Босс, а те шо Вас не влаштовують, можливо, умови співпраці з ним, ну то просто значить Ви просто не та людина, яка йому потрібна :) А Ви - видно спец. екстра-класу, Вам дійсно нема чого робити субпідрядом у Мікса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мікс Фореверович не "адекватний", а адекватний чолов’яга, і це багато хто підтвердить. Я, наприклад

Можливо. Але культури у спілкуванні з незнайомими людьми на форумі board.lutsk.ua mix_forever явно бракує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу! я думаю вас вже qaster повідомив. Сьогодні не вдалось прийти по деяких причинах які я не можу назвати. Що пропонуєте по зарплатні?

Яке обладнання у вас присудствуе? Буде виходити після 15 години (після навчання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо. Але культури у спілкуванні з незнайомими людьми на форумі board.lutsk.ua mix_forever явно бракує.

а питання, чи заслуговують ті люди культуре, теж ніхто не відміняв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу! я думаю вас вже qaster повідомив. Сьогодні не вдалось прийти по деяких причинах які я не можу назвати. Що пропонуєте по зарплатні?

Яке обладнання у вас присудствуе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а питання, чи заслуговують ті люди культуре, теж ніхто не відміняв

Правила форуму теж ніхто не відміняв, які шановний mix_forever систематично та безкарно порушує.

http://board.lutsk.u...post__p__537048

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вичистіть тему від флуду плз...

З.І. БОСС, якщо я особисто Вам чимось не вгодив, то можна це написати в ПМ, хоча не пригадаю, щоб ми пересікались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...