Перейти до змісту

Автомобільна тематика


leonon

Рекомендовані повідомлення

Я трохи поназбирував фото автомобільчиків, може хтось займається чи займався подібним по можливості викладіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео (тест драйви, програми, рекламні роліки), фото, описи, хароші сцілки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео (тест драйви, програми, рекламні роліки), фото, описи, хароші сцілки

Ти свої давай викладуй! А там видно буде...

Я наприклад маю пару тест драйвів! Є багато відео про класичне раллі! Вже на ЛМ колись писав тему чи потрібно воно комусь! Начебто ні! До речі за самими гонками класичного раллі або раллі-рейду Ліссабон-Дакар слідкуєш???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео (тест драйви, програми, рекламні роліки), фото, описи, хароші сцілки

Ти свої давай викладуй! А там видно буде...

Я наприклад маю пару тест драйвів! Є багато відео про класичне раллі! Вже на ЛМ колись писав тему чи потрібно воно комусь! Начебто ні! До речі за самими гонками класичного раллі або раллі-рейду Ліссабон-Дакар слідкуєш???

Тільки з новин коли дивлюсь, я в основному або не дивлюсь телевізор взагалі або дивлюсь щось на ДВД. В мене десь є короткі нарізкі по ВmW, якщо теба знайду і по можливості заллю, от тіки не впевнений що їх немає на мережах, подивись якщо не знайдеш то заллю, відео раллі мене не цікавить, а шо за машинкі на тест драйвах Є?

Відео (тест драйви, програми, рекламні роліки), фото, описи, хароші сцілки

Ти свої давай викладуй! А там видно буде...

Я наприклад маю пару тест драйвів! Є багато відео про класичне раллі! Вже на ЛМ колись писав тему чи потрібно воно комусь! Начебто ні! До речі за самими гонками класичного раллі або раллі-рейду Ліссабон-Дакар слідкуєш???

Тільки з новин коли дивлюсь, я в основному або не дивлюсь телевізор взагалі або дивлюсь щось на ДВД. В мене десь є короткі нарізкі по ВmW, якщо теба знайду і по можливості заллю, от тіки не впевнений що їх немає на мережах, подивись якщо не знайдеш то заллю, відео раллі мене не цікавить, а шо за машинкі на тест драйвах Є?

Ти свої давай викладуй! А там видно буде...

:blink: ГУМОРИСТ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти свої давай викладуй! А там видно буде...

:blink: ГУМОРИСТ?

Просто наскільки я поняв ти сам тільки шукаєш, а свого ннемаєш! На вихідних щось виложу(кліпи, тест драйви і т д) Раллі і Дакар тобі треба чи ні???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти свої давай викладуй! А там видно буде...

:D ГУМОРИСТ?

Просто наскільки я поняв ти сам тільки шукаєш, а свого ннемаєш! На вихідних щось виложу(кліпи, тест драйви і т д) Раллі і Дакар тобі треба чи ні???

ралі не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ось виложив:АВТО

Тепер твоя черга, вибачай що мало, але вмене багато прикольних роліків раллійних з музичкою і без!!!! Жду твоїх відео!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Ось виложив:АВТО

Тепер твоя черга, вибачай що мало, але вмене багато прикольних роліків раллійних з музичкою і без!!!! Жду твоїх відео!!!

Ти сам пробував подивитись те що ЗАЛИВ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...