Перейти до змісту

скоро буде робота курєра


VitaliyS

Рекомендовані повідомлення

Можу найближчим часом запропонувати роботу курєра по доставці документів по місту.

Принцип роботи - в 10:30-11:00 забрати документи і доставити за адресами. В день ,в середньому , 5-8 адрес, іноді може бути більше,іноді менше. Доставити не пізніше 17:20 . В середньому час роботи - 3-4 години в день.Оплата може бути хоч раз в місяць,раз в тиждень,раз в день.

Зарплата за домовленістю.

Резюме не треба :) ,просто в лічку напишіть,якщо хтось зацікавится.

І хоч часу робота займає не багато,по сумісництву не підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резюме не треба :) .

Цікаво, а як ти можеш довірити важливі документи людині з сумнівною репутацією... А якщо він отримавши документи тупо їх викине в Сапалаївку, хто тоді буде відповідати за це? А якщо ці документи він/вона/воно перексерить і стане потім клієнтів шантажувати відповідною інформацією на приклад... Мені здається до відбору кадрів потрібно більш серйозніше підходити, бо таку службу в Луцьку ніхто не буде поважати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резюме не треба :) .

Цікаво, а як ти можеш довірити важливі документи людині з сумнівною репутацією... А якщо він отримавши документи тупо їх викине в Сапалаївку, хто тоді буде відповідати за це? А якщо ці документи він/вона/воно перексерить і стане потім клієнтів шантажувати відповідною інформацією на приклад... Мені здається до відбору кадрів потрібно більш серйозніше підходити, бо таку службу в Луцьку ніхто не буде поважати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу найближчим часом запропонувати роботу курєра по доставці документів по місту.

Принцип роботи - в 10:30-11:00 забрати документи і доставити за адресами. В день ,в середньому , 5-8 адрес, іноді може бути більше,іноді менше. Доставити не пізніше 17:20 . В середньому час роботи - 3-4 години в день.Оплата може бути хоч раз в місяць,раз в тиждень,раз в день.

Зарплата за домовленістю.

Резюме не треба :) ,просто в лічку напишіть,якщо хтось зацікавится.

І хоч часу робота займає не багато,по сумісництву не підходить.

працювати кожен день?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резюме не треба :) .

Цікаво, а як ти можеш довірити важливі документи людині з сумнівною репутацією... А якщо він отримавши документи тупо їх викине в Сапалаївку, хто тоді буде відповідати за це? А якщо ці документи він/вона/воно перексерить і стане потім клієнтів шантажувати відповідною інформацією на приклад... Мені здається до відбору кадрів потрібно більш серйозніше підходити, бо таку службу в Луцьку ніхто не буде поважати....

Слушна думка,згоден,тому і працюю довгий час сам,бо так само думаю... але якщо буде резюме,що тоді змінится,коли людина не чесна? Який вихід можеш запропонувати?

працювати кожен день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При приеме на работу выписать паспортные данные включая место прописки ну или просто снять копию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При приеме на работу выписать паспортные данные включая место прописки ну или просто снять копию.

я так і роблю ,всеодно дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вакансія,теоретично :) зайнята.

якщо вакансія звільниться перший в черзі...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вакансія звільниться перший в черзі...:

На жаль,не все так просто.Будучи людиною справедливою,вимушений сказати,що у випадку не згоди людини працювати,буду звертатися до людей,з якими вже спілкувався.

Пишу це,щоб ніхто не подумав,що я когось ігнорую.

Ще раз дякую всім,хто відгукнувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...