Перейти до змісту

Небажані гості


Dima3s

Рекомендовані повідомлення

Така ситуація: Людина(власник) живе в приватному будинку з подвір'ям. Заходить в це подвір'я Вася Пупкін, починає пред'являти претензії на кшталт "В мене вкрали калесо веласипеда, мені сказали, це зробив ТИ!!"

Дії власника: чемно попросив покинути подвір'я, після грізної відмови викликав міліцію(всі знають нашу міліцію, вона летить на крилах, прилітає мінімум за пів години).

Питання: що буде власнику якщо він силою,з НЕ ДАЙ БОГ ТІЛЕСНИМИ УШКОДЖЕННЯМИ Василя, викине з цього ж подвір'я?

Чи є якісь поради як вийти з такої ситуації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по голові лопатою і в садку закопати того "гостя"

8. Забороняється:ж) викидати трупи собак, котів і хижих тварин або закопувати їх у землю. :(

А якщо по суті така відповідь мене не влаштовує.... <_<

Флудери заспокойтесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чим собака чи паркан не варіант?

Якби такий Вася зайшов до мене на територію(хоча собака і замки не пустять) і не захотів по доброму виходити - без тілесних ушкоджень не обійшлось...

В твоєму випадку можеш подати в суд за наклеп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чим собака чи паркан не варіант?

Якби такий Вася зайшов до мене на територію(хоча собака і замки не пустять) і не захотів по доброму виходити - без тілесних ушкоджень не обійшлось...

В твоєму випадку можеш подати в суд за наклеп...

Так вот допустім не обійшлось, чого мені чекати від нього?

На рахунок пса-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ситуація: Людина(власник) живе в приватному будинку з подвір'ям. Заходить в це подвір'я Вася Пупкін, починає пред'являти претензії на кшталт "В мене вкрали калесо веласипеда, мені сказали, це зробив ТИ!!"

Дії власника: чемно попросив покинути подвір'я, після грізної відмови викликав міліцію(всі знають нашу міліцію, вона летить на крилах, прилітає мінімум за пів години).

Питання: що буде власнику якщо він силою,з НЕ ДАЙ БОГ ТІЛЕСНИМИ УШКОДЖЕННЯМИ Василя, викине з цього ж подвір'я?

Чи є якісь поради як вийти з такої ситуації?

Головне,Dima3s, що б дії власника подвір'я підпадали під ст. 36 Кримінального кодексу України, а не ст. 37 цього ж кодексу. Крім того, прочитай ст. 39 ККУ. Це що стосується теорії.

Тепер практика. Власник подвір'я правильно вчинив, що викликав міліцію. Крім того, треба було б покликати сусідів, як потенційних свідків, що власник подвір'я не заподіяв йому тілесних ушкоджень (а то "гість" впаде на землю, отримає травми і скаже, що його побив власник). Якщо ж гість буде і надалі при працівниках міліції кричати, що власник вкрав щось в нього, нехай працівникі МВС це зафіксують і у власника буде підстава потім подавати до суду за наклеп в порядку цивільно-правових відносин "зі всіма витікаючими".

За колесо від велосипеда ніхто нікого не посадить - це точно. Я думаю, що міліція винесе постанову про відмову в порушенні кримінальної справи згідно ст. 6 п. 2 Кримінально-процесуального кодексу України (якщо, звичайно гість подасть заяву до міліції).

Це тобі коротенько по цій ситуації. Взагалі, будь-яка ситуація, не дивлячись на їх однорідність і схожість, є чисто індивідуальною (залежить від наявної інформації, в т.ч. інформації, яка здається тобі неважливою, бо кримінальний процес - штука досить тонка, набагато тонша ніж цивільне та господарське право). Тут діє принцип, де поставити кому: Казнить нельзя помиловать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чим собака чи паркан не варіант?

Якби такий Вася зайшов до мене на територію(хоча собака і замки не пустять) і не захотів по доброму виходити - без тілесних ушкоджень не обійшлось...

В твоєму випадку можеш подати в суд за наклеп...

Так вот допустім не обійшлось, чого мені чекати від нього?

На рахунок пса-

А, забув. Якщо власник наніс гостю тілесні ушкодження, то треба знати якої важкості. Якщо легкі - то кримінальної справи не буде, він звернеться до суду зі скаргою приватного обвинувачення (але і тут купа нюансів, це треба пояснити тільки при зустрічі), якщо т/у середньої тяжкості (ст.122 ККУ) або тяжке т/у (ст.121 ККУ). Але ще є ст. 123 ККУ - Умисне тяжке тілесне ушкодження, заподіяне у стані сильного душевного хвилювання. Але тут необхідна доказова база і проведення експертиз (судово-психіатричної).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...