Перейти до змісту

Потрібна допомога


chopped

Рекомендовані повідомлення

Є така програмка http://www.andsoft.ru/avtom.html

Чи реально підібрати до неї ключ і скільки це буде коштувати..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перепрошую, трошки не по темі відпишусь, хоча тема взагалі не в тому розділі, але все ж.

Вот вінда, офіс для дому, або для роботи, яка потребує цих продуктів побічно, то ладно.

"Автомойка"

Стоимость программы для одного компьютера 3000 рублей

Але ж бляха софт, який буде спрощувати заробіток бабок в рази і позбавить необіхдності тримати окрему людину для цих задач, невже так жаль одноразово тих 100$ дати автору програми?

Якщо спригувать на те, що функціоналу на такі гроші недостатньо - хто забороняє знайти програміста, для написання продукту 'під ключ'?

Правда 100$ доведеться дати тільки за невеличку частину програми.

Якщо у вас прибуток 100$ за пів року то звичайно, накладно, але чесно кажучи, програма в такому випадку мало допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та цілком по темі, в принципі.

Я підтримую думку повністю. Все рівно ж хочеш щось заплатити, ну що за люди? Хай кому, аби не заплатити автору чесно заслужені гроші. (А потім дивуєтесь, що у вас буде бидлопрезидент.) І взагалі, в даному випадку простіше, надійніше і краще для всіх просто купити. Не думаю, що комусь захочеться за набагато меншу суму таким займатись. А якщо сума буде не набагато менша, то який взагалі сенс у цьому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...