Перейти до змісту

Хорошо, что мы не на Камчатке...


ursa

Рекомендовані повідомлення

Сюжетик цікавий, людей шкода... але музика дибільна... особливо закінчення... Фу бридко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

показати де кнопочько виключення звуку?

Я в курсі про кнопочки. Просто мене інше дивує, невже є люди які власне це творять і вважають це великим мистецтвом, а інші - слухачі, яким це дуже сильно подобається? Згально-масова шизофринія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, таких людей нема. воно створилось само, в нєдрах комп"ютера, путьом случайного вибору звуків і слів. і його ніхто не слухає. он у урси навіть колонок нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в курсі про кнопочки. Просто мене інше дивує, невже є люди які власне це творять і вважають це великим мистецтвом, а інші - слухачі, яким це дуже сильно подобається? Згально-масова шизофринія.

не люблю я реп, но все равно: если музыка хоть кому-то нравиться - нельзя ее называться шизофренией или калом, если хочешь чтобы уважали твое мнение - уважай мнение других...

у меня на Камчатке родственники живут, там такое зимой твориться... если найду фото - закину =)

вообщем сканера нету здесь смотрите...

snow_kamch_09.jpg

вот трактор расчищает дорогу, которая скорее всего ведет к дому или подъезду

snow_kamch_00.jpg

а вот дом, 5 этажей вроде, бывает засыпает снегом 2-3 этажа - тогда вход в подъезд будет похож на нору =)

самый кошмар жильцам заваленных этажей, у окна стена снега - причем он на окно не давит, к всеобщему счастью =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Норильске тоже весело
война человека со стихией... я когда-то тоже под такой шквальный ветер попал - два шага вперед - три шага назад и холод =(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Навскидку" згадується, що Камчатка (околиці Петропавловська-Камчатського) були найсніжнішими місцями в СРСР. Зимовий мусон на схилах гір "вивалює" основні запаси вологи з океану у вигляді снігу, а в Сибір йде вже сухе повітря (Сибірський антициклон), в результаті чого в районі Єнісею (Алтайського краю?) можливі "чорні" зими майже без снігу при морозах до -40.. Сніг навіть весною не розтає, а.. випаровується за зиму і весну, паводків нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальні фотки. При наших теперішніх морозах ще :P б снігу стільки, як в них та того вітру - і всьо, сиди дома і нікуди не виходь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...