Перейти до змісту

Потрібна порада


Irochka

Рекомендовані повідомлення

значить ситуація в мене склалася така, що в маршрутці хтось дуже нехороший потягнув мобілку.... Телефончик шкода, оскільки був подарований та коштував немало грошей. Звернулася з відповідною заявою в мУліцію. Там в мене все записали-розписали-підписали. І тишина. Куди, як і до кого звертатися, щоб дізнатися по хід розгляду мого звернення.... А то вже скоро місяць буде, а від них ні звуку. А це ж кримінальна справа!!! Що порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я чув - міліція активно шукає телефон тільки коли він іде по серйознішій справі ніж крадіжка (розбій, чи ще щось), або коли їм поможеш фінансово вести нелегкі пошуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я ж типу не проти фінансово!!!! але кому??? кожному зустрічному міліціонеру в лапки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У міліціє є два місяці, якщо мене не зраджує память, з момету написання Вами заяви для того щоб вжити заходів для пошуку телефону. По закінченню цього терміну мають винести процесуальне рішення.

Наразі раджу зясувати на якій стадії знаходиться розгляд вашої заяви (заведено оперативно-розшукову справу, кримільнальну, тощо) і хто безпосередньо займається (і чи взагалі займається) пошуком вашого телефону.

А телефони шукають (принаймні мій знайшли) навіть якщо вони не повязані з більш серйозними злочинами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це звернутися до чергового? чи як? бо я щось собі це дуууже слабенько уявляю. справу завели відразу при мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна і до чергового спробувати, але думаю краще до особи яка "справу заводила відразу при тобі / записали-розписали".

Коли від тебе прийняли заяву тобі мали дати талон-повідомлення. З цим талоном до чергового. Він може сказати на кого розписана справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...