Перейти до змісту

Підскажіть серіал


taras111

Рекомендовані повідомлення

Є багато часу для перегляду якгось цікавого серіалу на 5 сезонів припустимо...

Дививвся: Загублені, Втеча із тюрьми, Герої, Доктор хаус...

Тому підскажіть серіали таких типів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сподобались Кості (Bones)

Теорія брехні (Lie to me), але там один сезон і 5-ть серій другого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись дивився серіал Чак доволі непоганий як на мене, спокійний,веселий серіал. Зараз має лише 2 сезона, але повинен скоро розпочатися і 3сезон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очень понравился сериал Эврика (3 сезона есть)

сейчас досматриваю 5й сезон Stargate:Atlantis. Если любишь космос, захватывающие истории и космические сражения - смотри. есть еще Старгейт - 1, то это фигня) скучный. Сейчас выходит Старгейт: Юнивёрс. вроде бы тож хорошо, 6 серий ток есть

Обалденный сериал 4400....Стоит смотреть

Так же стоит смотреть Battlestar Galactica

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сверхъестественное, Грань, Меня зовут Эрл.

Глянь Санта-Барбару вона йде довше як всі серіали разом взяті. Точно можна вбити дофігіща часу :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй подивитись серіал "Сестра Джеки" / Nurse Jackie. Мені особисто класний серіал.

«Nurse Jackie» – мрачная получасовая комедия, которая может быть как смешной, так и печальной. Иди Фалько играет главную героиню, Джеки О’Херли, волевую и талантливую – но очень испорченную – медсестру скорой помощи в больнице Нью-Йорка. Отошедшая от церкви католичка, которая питает слабость к Викодину и Аддероллу, Джеки пытается вершить свою справедливость в больнице. Каждый день для нее – нелегкий выбор между пациентами, докторами, другими медсестрами и собственными слабостями.

P.S. "Тіпа Хауса"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сподобалась "Клініка" ( Scrubs), непогано але трохи не мій жанр - серіал "24", можна дивитись Сверхъестественное...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как я встретил вашу маму (How I met your mother) - прикольний серіал з 5 сезонів, схожий на Друзі з нічим не гіршими загонами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как я встретил вашу маму (How I met your mother) - прикольний серіал з 5 сезонів, схожий на Друзі з нічим не гіршими загонами)

залий якшо маєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно Prison Break або House MD :rolleyes:. Cеріали просто супер!

ЗІ Вибачаюсь, не уважно прочитав перше повідомлення :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если хочется расслабится, то Квантовій Скачек, Команда А, Рыцарь дорог :) Это меня на ностальгию потянуло )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обалденный сериал 4400....Стоит смотреть

сьогодны сам додивився

сериал супер ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если хочется расслабится, то Квантовій Скачек, Команда А, Рыцарь дорог Это меня на ностальгию потянуло )

в мене тож ностальгія за ними))) скільки маєш? може якось запишеш? ............ з мене ДВДшки+ пифо.

можу порадити для "розгону" глянути "Теорія большого взрыва" (1 сезон 17 серій, 2 сезон 23 серії, 3 сезон поки, що 6 ..... ) про нього можеш прочитати в вікіпедії, походу будеш дивитись Star Trek та Звездный крейсер Галактика.

я наприклад уже Star Trek пеший сезон подивився ....... знятий був в 1966 році ........ рыал олдскул.

Доктор Хаус непоганий варіант в мене то є 1-5 сезони (10 ДВДшок) та 4 серії 6-го сезону.

Можеш сісти подивитись Футураму 5 сезонів, або саус парк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю ВСІ сезони вищеозвучених серіалів ) ДВД-шок прийдеться багато нести )

А ше є M.A.S.H. та X-Files :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю ВСІ сезони вищеозвучених серіалів ) ДВД-шок прийдеться багато нести )

точну кількість (плюс-мінус) скажи грошей нежалко я просто колекціоную фільми, серіали та музику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю всі сезони CSI (место приступления Нью йорк, Лас Вегас Майами) 177 гіг. Сам не дивився (впадло). Люди для яких качав казали прикол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...