Перейти до змісту

FIFA 2007


Teo

Рекомендовані повідомлення

Кожного року в цей період появляється нова версія футбольного симулятора FIFA 2007, але вона до нас ще не дійшла. Я особисто всі подібні продукти від EA Sports граю з 2001 року. Хто можливо вже має повідомте і завантажте на FTP. З мене i+1. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вийшла вона ще. NHL 2007 вийшов тільки, фіфа пізніше завжди виходить. І взагалі на ПЕС переходи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду чекати коли хтось матиме диск, або сам куплю!

А ти часом не хотів би пограти по локалці в FIFA2006?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була б локалка, то з задоволенням, але нажаль її нема. Диски певно десь на вихідних або на наступному тижні вже появляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюсь про те шо не являєсь юзером фотакому і нема в мене доступу до обмінника. А диски появляться в продажі і можна буде їх взяти на прокат наприклад на варшавці в капризі, або де інде, раніше певне вони в мене не зявляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оО

єслі пробьєте то закиньте на файлообмєн...

по лану порубаєм .... єслі заканає :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є fifa 2007!!!!! Загалом не погано але дуже багато провтиків, кар'єра не зберігається треба патч, але від 2006 підходить!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На файлобмінник ви звичайно не захочете заливати, щоб не палити міський трафік. То може за пиво договоримось зустрітися і ви скачаєте мені на диски? :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай на ти. Скажу ще раз, НЕ можу заливати файли, бо не юзер фотакому. Без проблем можу зарізати образи. треба тільки домовитись коли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На файлобмінник ви звичайно не захочете заливати, щоб не палити міський трафік.

по идеи это будет исходящий трафик, а он бесплатный)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Обявилась російська ліцензія з російськими коментаторами. Можна купити, а можна скачати патч http://fifa2007.ru/downloads/1486/. 187 мб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Обявилась російська ліцензія з російськими коментаторами. Можна купити, а можна скачати патч http://fifa2007.ru/downloads/1486/. 187 мб.

Комусь ще потрібен патч для руских коментаторів то можу залити на фтп. ПИШІТЬ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...