Перейти до змісту

Чистка Кальяна


Seva

Рекомендовані повідомлення

В мене така ситуація. На кальяні зовні з'явилися плями (напевно від води), і я їх неможу відчистити. Чим вже тількі не пробував :jeer: . В кого є кальян, або хто знає як можна зробити так щоб він мав новий вигляд відгукніться.

З.І. Можна зібратись десь на природу і покурить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мий - не мий, головне що в середині... і на превеликій жаль палочка Коха(туберкулез) від тої температури, що всередині не вбивається...

підсумок:

хай курять кальян араби, бо в них із-за специфічного гарячого клімату немає туберкульозу, а в нашій мокрій Волині краще кальян не курити, тим паче гуртом ... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну незнаю я уже курю кальян давно. И слава богу ничево. К тому же это самый безопасный вид курения. Потомушто табак не сгорает а сохнет.

краще кальян не курити, тим паче гуртом ...
Для этого существуют мундштуки для каждого свой
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плями на яких частинах?

якщо на керамічних - можна спробувати агресивні засоби, по типу тих, що для ванн використовують

якщо металеві - треба дивитись що за метал

наприклад, якщо латунь або мідь можна частково відновити якщо нагріти метал, а потім занурити у етиловий спирт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене така ситуація. На кальяні зовні з'явилися плями (напевно від води), і я їх неможу відчистити. Чим вже тількі не пробував :) . В кого є кальян, або хто знає як можна зробити так щоб він мав новий вигляд відгукніться.

Також залежить від ціни каляна: якщо дешевший, то чисть не чисть нічого його вже не спасе..(в нас за рік повністю поміняв колір, чим не чистили. Маю на увазі металічні частини).

Зараз трошки кращий дома стоїсь, поки що тримається. :D

Успіхів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Morock

Плями на металічних частинах. А на рахунок металу то я не в курсі.....щось придумаю. Дякую :D

2chopped

Кальян здається не дешевий. 40~50 гульденів. Родом з Єгипту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Morock

Плями на металічних частинах. А на рахунок металу то я не в курсі.....щось придумаю. Дякую

2chopped

Кальян здається не дешевий. 40~50 гульденів. Родом з Єгипту.

З.І. Адміни, будь-ласка видаліть повідомлення яке написав "Гість", то я :D незалогінився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...